SUS

DIN București
înscris/ă în 27.08.14
MAY-2014
REGIM MASĂ dp

review încărcat de pe telefon!

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Un hotel exceptional

Am ales hotelul Beachcomber Le Victoria in primul rand pentru ca era asezat pe plaja. Cand am ajuns la hotel, interiorul a fost absolut de vis, din holul receptiei se vedea o piscina mare si imediat oceanul. Am fost fascinati de aceasta priveliste, nu ne mai venea sa ne ridicam de pe scaun.

Personalul a fost fara cuvinte, camera avea 60mp, tot timpul aveam curat in camera, prosoapele se schimbau de 2 ori pe zi. As putea spune ca singurul mic minus pe care-l avea hotelul, a fost ca nu era foarte aproape de centru, dar pe parcursul vacantei nu ne a pasat asa tare de asta.

Mancarea atat la mic dejun cat si la cina a fost foartr foarte variata, pe absolut toate gusturile.

Noi am dat pe cazare 10 nopți cu mic dejun si cina plus zbor din bucuresti cu escala in paris cam 3800 de euro si cu tot ce am cheltuit acolo fara sa ne abtinem de la ceva, in jur de 5300 euro.

Impresii încărcate de bianca.gaman in 27.08.2014 13:10:16

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 27.08.14 / 13:46:22

VIZUALIZARI: 3813

A fost prima sa vizită/vacanţă în MAURITIUS

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (bianca.gaman); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[27.08.14 13:37:45]

@bianca.gaman: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației noastre de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

- Admin
[27.08.14 13:46:02]

Mai bine îţi scriu eu, c-altfel vei auzi de 1001 de ori acelaşi lucru, de la 1001 useri :)

Bine-bine, scurt-scurt :(... da' poze nimic???

welcome, şi din partea mea.

- bianca.gaman
[27.08.14 14:29:51]

@Admin: revin si cu poze, doar ca acum scriu de pe telefon si nu se incarca, cum ajung la laptop, ma pun pe treaba :)

- bianca.gaman
[27.08.14 14:31:53]

@webmasterX: e bine poziționarea :)