Unde mâncăm în Sinaia?

înscris/ă în 03.05.11
AUG-2014

încărcat de pe telefon!Restaurant Nargila Grill & Bar

Nargila Bar Sinaia

Am servit bauturi si in alta zi micul dejun si la Nargila Bar din Sinaia. Intr-o seara am servit o bere si o cafea italiana si o prajitura (dar nu mai aveau!!).

Dimineata am servit micul dejun: o omleta taraneasca si un mic dejun arabesc cu un pepsi (37 lei). Uneori ma minunez ca un mic dejun ajunge sa coste peste 35 lei... dar asta este Sinaia. Micul dejun arabesc a fost generos si bun: omleta, 3 branzeturi (cascaval, feta si o branza cremoasa care se intinde pe paine si o salata. A fost gustos dar cam scump. Bauturile consider ca au preturi putin cam mari.

Ceea ce m-a deranjat a fost muzica data la volum maxim si asta la 9:30 dimineata.

Impresii încărcate de pingo_doce in 24.08.2014 18:18:56

Validat / Publicat: 24.08.14 20:53:57

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

pagină generată in 0.120572090149 sec