ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.08.2014
ÎNSCRIS: 13.08.12
AUG-2014

Către satisfăcător

încărcat de pe telefon!

Zona frumoasa, serviciile lasa de dorit

Consider ca nivelul pensiunii este de 3, nu de 4*, la capitolul dotari camere ok... in ce priveste curatenia... nu s-a luat cosul, nu ne-a intrebat nimeni de intrat in camera, nu exceleaza prin nimic...

Mi s-a parut dezinteres din partea patronilor, angajatii par ca se straduiesc, încearcă sa fie amabili, insa sunt lipsiti de profesionalism, se certau intre ei, am auzit ospatar injurand in spatele nostru, aveau discutii cu bucataresele... care luau pauze... turistii erau rugati sa astepte 15 min pana sa dea comanda, ca erau in pauza bucataresele... ar fi hilar... daca nu ar fi nepermis pentru nivelul acesta.

Bucataria merge f greu, preparatele din farfurie nu coincid cu cele din meniu (am cerut frigarui de pui si am gasit in farfurie porc si pastrama de pulpa de pui). Micul dejun, ooooffff... standard de 2 stele... cred ca toti turistii cazati cu noi deodata au avut nemultumiri cu privire la acesta. Nu credeam ca la o pensiune de 4* sa nu ai optiuni, ti se aduce ceva ieftin in farfurie, putand sa optezi doar pt omleta/ ochiuri/ oua fierte.

Preturile mari ale bucatelor, raportat la calitate, ciorba de burta 17 lei... sincer... am fost in Mamaia si nu costa atat.

Locurile sunt de o frumusete aparte. Am fost in excursie cu ambarcatiunea pensiunii, felicitări dlui Vasile pentru plimbare prin cazanele mari, pestera ponicova, grota Veterani...

Cred ca din lipsa locurilor de cazare de un nivel superior, se păstrează asa preturi nejustificate, insa, ca sfat pt cei ce administrează pensiunea, aceasta atitudine nu va tine, clientii nemulțumiți nu revin si nu recomanda.

Pacat, pensiunea are potential, se simte absenta/dezinteresul patronilor.

Am mancat la alta pensiune din zona, recomandata aici pe site, am inteles ca preturile in zona sunt ridicate, insa acolo se respecta standardele si clientul.

Trimis de Ellis in 18.08.14 21:26:25
Validat / Publicat: 18.08.14 22:26:22
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în DUBOVA. A mai fost în/la: Phoenicia Holiday Resort, Craiasa Muntilor, Perla Bucovinei, Golden Tulip, Pensiunea Lidana

VIZUALIZĂRI: 2553 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ellis); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

pufi73 [18.08.14 22:48:59] »

si tocmai cand ne hotarasem (acum o ora) sa mai dam o sansa acestei locatii... iata apare review-ul tau care descrie fidel experienta noastra de acum 5 ani... pacat

Ellis [18.08.14 23:28:01] »

@pufi73: eu am scris cat de obiectiv am putut, imi pare rau pentru cei ce administrează pensiunea, dar asta este realitatea; sunt un om corect, care respecta si cere respect, am scris review- uri pozitive si mi. am dus prietenii in locatii unde se vede grija fata de client, insa nu vreau sa (ma) pacalesc.

pufi73 [18.08.14 23:44:02] »

@Ellis: corect, am spus "pacat"pentru ca am observat ca nu s-a schimbat mai nimic

Ellis, pufi73
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Melba: