ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.08.2014
DIN: PIATRA NEAMT
ÎNSCRIS: 08.08.14
JUL-2014
2 AD. + 2 COPII -- v: 15 & 3 [ani]

Va doriti o astfel de vacanta

Am mers cu cei 2 copii unul adolescent (15 ani) si o fetita (3 ani), ambii au avut distractii pt varsta lor,

serviciile au fost f bune,

mincarea buna si diversificata, ...

dar cel mai mult am apreciat echipa de Entertainment care a fost de nota 10 au fost spectacole in fiecare seara distractie pt cei mari si pt cei mici atit seara cat si in timpul zilei,

bineinteles si soarele a fost de partea noastra, ...

am fost la aqua park in Nessebar (recomand sa vizitati Nessebar ul un oras mai mic din apropiere se ajunge cu autobuzul local nr 1)

a fost OK totul recomand acest hotel

Trimis de Dascalu Giani in 09.08.14 00:43:06
Validat / Publicat: 09.08.14 02:28:58
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2132 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Dascalu Giani); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 piscina hotelului

webmasterX [09.08.14 02:28:39] »

@Dascalu Giani: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

vxp [12.08.14 17:24:14] »

Intr- o săptămana ajung si eu la Wela, as dori dacă poți spune ceva despre parcare si conexiunea la internet.

Dascalu Giani [16.08.14 21:06:23] »

am vazut cateva masini parcate acolo. Noi am fost cu autocarul iar internet se cere parola wi fi de la receptie si prinzi netul numai in holul de la intrarea in hotel

vxp [16.08.14 22:03:37] »

@Dascalu Giani:

sper sa fie locuri libere, am vazut pe street view si nu mi se pare mare parcarea, majoritatea cred ca vin cu autocar, sper sa am noroc sa prin un loc de parcare, ca pana plec nu cred ca mai misc masina de acolo.

in Nesebar vreau sa merg cu bus ca e aproape si ieftin si asa pot bea si eu o bere linistit.

Dascalu Giani, vxp
    Alte impresii din această RUBRICĂWela Hotel: