Condor Hotel

înscris/ă în 29.07.14
JUL-2014
REGIM MASĂ md
1980lei

La pomul laudat sa nu te duci cu sacul

Pentru 4 nopti cu mic dejun si cont de masa de 350 lei am platit 1980 lei.

Mai intai mi s-a oferit o camera care avea geamul spre gratarul unei terase. Te inunda fumul si mirosul. Dupa ce am anuntat administratia au venit cu instrumente care au facut zgomot si praf sa monteze seiful. Mi s-a schimbat camera dar in urmatoarea cadita de dus era sparta si curgea apa in baie iar seiful era stricat si bazaia incontinuu.

M-am intalnit cu prieteni pe care i-am invitat in camera la un suc si de la receptie mi s-a reprosat ca am fost cazati mai multe persoane in camera. Nu stiam ca nu ai voie sa-ti aduci prieteni in camera. Si la puscarie poti primi vizite.

Atentie soti gelosi: puteti afla de la receptie ce vizite a primit jumatatea dv! Hotelul este de 4 stele dar nu are plaja proprie.

Parcarea cu telecomanda este doar o "gogorita de reclama".

Deoarece nu am vrut sa servesc pransul la bufet suedez am fost usuita pe terasa unde vantul aducea praf in mancare iar copiii urlau la trambulina de-ti tiuiau urechile inca doua ore dupa.

La bar daca intrebi de tigari te trimit la magazinele de pe plaja ca apoi sa-ti ofere eternul KENT. La masa comanzi una si primesti altceva - chelnerita Lizica...

Impresii încărcate de dumitrescu_12 in 29.07.2014 20:53:00

Validat / Publicat: 30.07.14 00:18:00

• Alte destinații turistice prin care a fost: eforie nord

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dumitrescu_12); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[30.07.14 00:16:27]