#E#D

JUL-2014

#G#0
#M#0

Experienta negativa la San Lazzaro

Hotelul este situat in orasul Nidri, Lefkada.

Am comandat o camera cu vederea la mare inca din luna ianuarie pentru 12 nopti cu micul dejun trimitand hotelului si fotografia ce arata pozitionarea ei.

Cand am ajuns acolo am avut surpriza sa stam doua zile izolati in alta camera, fara explicatii; dupa doua nopti ne am mutat in alta camera , nicidecum cea comandata de noi, cu vederea la mare dar care era pozitionata deasupra bucatariei. In fiecare seara, pana tarziu era o galagie de nesuportat.

Micul dejun era dezastruos de sarac si servit dupa ora noua , fapt pentru care am renuntat la el.

Desi am sesizat proprietarul, doamna Irini, de cele petrecute si am cerut 90 de euro inapoi pentru noua dimineti - mic dejun - am fost tratati cu indiferenta!

Deci nu recomand nimanui sa stea in acest loc! Pentru alte detalii va rog a ma contacta.

Impresii încărcate de ioanpetrea in 29.07.2014 11:45:40

Validat / Publicat: 29.07.14 15:25:25

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Corfu, Tassos

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ioanpetrea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[30.07.14 08:57:28]

- ioanpetrea
[30.07.14 09:12:27]

@webmaster26:

Camere care sunt ok cu vedere la mare sunt doar cateva, depinde ce primiti; micul dejun foarte slab, nu exista gradina, se ajunge pe o panta foarte mare, seara galagie facuta de administrator (Dimitri); nu recomand, alaturi de afla o pensiune - Panos - mai buna.

[30.07.14 09:14:55]

@ioanpetrea: EU te-am întrebat de coordonatele GPS, pe care te-am rugat să le verifici - vezi mai sus un pic.

- ioanpetrea
[30.07.14 09:16:56]