Belvedere Hotel [Achladies]  (stele cf clasif. AFA:  3*)

25.07.2014
Avatar SILVIUBUZILA
vârsta > 60 ani
DIN Găgeni [PH]
înscris/ă în 25.07.14
JUL-2014
cu transport AUTOCAR

Dezamagire

Am plecat in sejur pe data de 04.07.2014 la skiatos hotel Belvedere. Conform ofertei trebuia sa fim cazati la hotel Belvedere, DAR SURPRIZA am fost trimisi la bongalow.

Dupa lungi disctii cu reprezentatii hotelului si a agentiei nu am rezolvat nimic, am fost nevoiti sa urcam cca 140 dec terpte amplasate destul de abrupt. In bongalow alta surpriza lipsa aerului conditionat (aparat defect) cat si a telefonului si a plaselor impotriva tantarilor; dupa 3 zile de insistenta am fost mutati in hotel.

Bucurie mare dar... dupa o zi sarea mereu siguranta electrica de la tablou. in cosecinta nu am beneficiat de aer conditionat si frigider.

Am cumparat o calatorie la SKOPELOS dar nu am beneficiat de ea pentru ca ghidul respectiv a achitat nu pentru ziua de joi ci pentru duminica 13 iulie cand trebuia sa fim deja in tara. Am fost dati jos de pe feribot si dupa discutii aprinse ni sa restituit suma achitata.

In consecinta pacat ca insula este spendida dar agentiile de turism sunt romanesti

Impresii încărcate de SILVIUBUZILA in 25.07.2014 10:35:47

Validat / Publicat: 25.07.14 11:31:26

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (SILVIUBUZILA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

- carmen_22_09
[25.07.14 11:50:45]

Uffff, cate ati mai patit in acest concediu.

Stii cum se spune ca un necaz nu vine niciodata singur!

Da, chiar este o insula frumoasa.

- istratescu
[25.07.14 15:06:11]

cu ce agentie ati plecat?

Publicitate    [19.06.19 01:01:35]

pagină generată in 0.0781199932098 sec