Primasol Sunrise Hotel

Avatar poll
înscris/ă în 06.08.09
JUN-2014

Servicii bune

Am petrecut cateva zile la acest hotel pe la inceputul lunii Iunie si pot spune ca sunt conditii bune pentru un hotel de 3 stele, este un hotel curat, cu personal amabil.

Cazare: camera curata, prosoape albe imaculate,curatenie zilnica.

Restaurant: cam aglomerat, desi la prima vedere pare incapator, mancarea este acceptabila, nu foarte multe feluri dar variate de la o zi la alta, asa ca tot timpul gaseai ceva nou. Din pacate, mai ales seara, gaseai cu greu o masa libera, mai ok era dimineata si la pranz, dar poate era asa si din cauza faptului ca nu deschisesera si terasa mica, unde mai erau asezate cateva mese. Posibil acum in sezon sa fie deschisa si terasa aceea.

Cu toate ca hotelul a fost plin de turisti, iar la restaurant era mai tot timpul aglomeratie, totusi personalul a facut fata cu brio la debarasat si curatat mesele.

Noua ni s-a spus in momentul cazarii, ca se intra cu masa de seara si se pleaca cu masa de pranz astfel incat bratarile ni s-au pus fix la ora 14.00.

Intrucat parcarea hotelului era plina, am fost indrumati catre parcarea hotelului International Cazino, unde poti parca in baza unui card pe care ti-l dau ei si pentru care lasi o garantie de 10 leva. Pacarea costa 10 leva/zi si se achita la receptie. Mai este o parcare micuta de 5-6 masini, chiar intre hotel Sunrise si hotel Central dar din pacate am vazut-o a doua zi.

In rest, piscine curate si frumoase, dar unde sezlongurile se ocupau de la ora 7.30-8.00 dimineata, la ora 10 nu aveai nici o sansa sa gasesti sezlong liber.

Putin cam departe de plaja dar aproape de magazine si terase.

Impresii încărcate de poll in 16.07.2014 22:43:59

Validat / Publicat: 16.07.14 23:54:57

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (poll); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[16.07.14 23:42:07]

@poll: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS, mai precis localizarea acestei unități pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Mulțumesc.

- poll
[02.08.14 22:02:58]

@webmasterX: Este ok. Multumesc.

- nick53
[23.05.15 11:27:20]

Buna. Poti sa-mi spui, te rog, daca piscina interioara are apa incalzita, se poate intra? La sfarsitul lui mai cred ca afara este cam rece. Multumesc

- poll
[24.05.15 18:34:26]

@nick53 - Buna, piscina e cu apa incalzita, numai ca accesul e de la ora 8.00 la ora 10.00 din cate imi amintesc, e posibil in extrasezon sa aibe alt program de functionare, noi am fost in luna Iunie si programul era doar de 2 ore dimineata.