Tabor Hotel

înscris/ă în 04.07.13
JUL-2014
82 [euro]
+ COPII: 1

Un hotel foarte bine asezat! Nu va cazati la ultimul etaj!

Am contactat direct de pe net hotelul, am cerut o oferta si am primit o reducere de cativa euro.

Am ajuns la hotel, am parcat in spatele hotelului (un mare plus pentru acest hotel pentru ca foarte putine hoteluri din Maribor aveau parcare fara plata suplimentara), am mers la receptie si am primit camera!

Am fost dezamagiti de camera: foarte mica pentru doua paturi (unul dublu si unul simplu), baia extrem de mica!

Camera era situata la ultimul nivel (gen mansarda). Evitati ultimul etaj! In restul hotelului camerele sunt mai mari!

Seara am mers in apropiere sa luam cina, sunt cateva restaurante in apropiere foarte cochete si primitoare. Preturi destul de mari.

Micul dejun a fost bun.

Am fost deranjati de un grup de sportivi americani pentru ca antrenorul lor le tinea un discurs pe un ton ridicat. Acesta s-a aratat foarte deranjat pentru ca l-am rugat sa coboare tonul sa putem servi micul dejun.

Impresii încărcate de cocor in 07.07.2014 09:26:44

Validat / Publicat: 07.07.14 11:38:23

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în SLOVENIA. A mai fost în/la: Portoroz, Strunjan

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cocor); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[07.07.14 13:00:17]

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• Felicitari Tabor ! (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 05.11.11 de pavellaurentiu din BRASOV) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.682532072067 sec