ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.07.2014
JUN-2014
2 AD. + 2 COPII -- v: 7 si 1

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Sejur elegant

Recomand acest resort pentru serviciile de buna calitate puse la dispozitie.

Daca este sa nu merg prin comparatie, NU am ce sa reprosez, ci, dinpotriva, am numai cuvinte de lauda.

Amplasarea hotelului este chiar in centrul statiunii, fapt pentru care am profitat si am iesit cu copiii in fiecare seara.

Ce m-a deranjat, cu toate ca mi-am asumat aceasta lipsa a hotelului, a fost ca trebuia sa inchiriem zilnic pe plaja umbrela si sezlong-urile

iar animatia este la limita acceptabilului.

recomand familiilor cu copii mici.

Trimis de iulianbuzica in 02.07.14 22:38:05
Validat / Publicat: 03.07.14 11:41:27
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Obzor - hotel Miramar (2012,2013), Nisipurile de Aur - hotel Borijana - 2010

VIZUALIZĂRI: 3933 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (iulianbuzica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster [02.07.14 23:30:35] »

La primul review încărcat pe sait = spargerea gheţii, la 6 ani de la înscriere!!! [mai bine mai târziu decât niciodată, nu? ] , @iulianbuzica: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

matrix74 [08.06.15 11:24:12] »

Servus,

Peste doua saptamani mergem si noi la acest hotel...

Te rog daca ne poti ajuta cu doua informatii:

- Cat costa inchirierea sezlong-urilor si a umbrelutelor?

- Cat costa accesul la internet?

Multumim

adinico [24.06.15 10:45:49] »

Buna ziua o singura intrebare am si eu, daca nu gasesti loc de parcare in fata hotelului te trimit ei la o alta parcare cu plata sau te descurci cum poti. Multumesc anticipat

adinico, matrix74
Alte impresii din această RUBRICĂRIU Helios Hotel: