Unde mâncăm în Sibiu și împrejurimi?

29.06.2014
Avatar pingo_doce
DIN Piatra Neamț
înscris/ă în 03.05.11
JUN-2014

încărcat de pe telefon!Restaurant The Grill (ex Uruguay)

Restaurant Uruguay Sibiu

ACTUALIZARE: Restaurantul Uruguay a fost închis, acum în locație funcționeaza The Grill

In Piata Mare, vis a vis de Billa este restaurantul Uruguay. Un restaurant cu specific uruguayan, fripura se face pe foc de lemne. Patronul este uruguayan, foarte amabil.

Serviciile sunt foarte bune: amabilitate si le pasa de clienti cu adevarat. Se vede acest lucru. Meniul este destul de bun, pretrile putin cam mari mi s-au parut. Dar merita sa alegi acest restaurant deoarece esti tratat bine, frumos. se serveste friptura de vaca Angus, pulpe de pui la gratar. Bauturile mi se par cam scumpe. Desertul la fel de scump. Recomand friptura de vaca la gratar. Este specialitatea casei.

In cursul saptamanii, intre orele 12-16 se servete meniul zilei care costa doar 15 lei si cuprinde 2 feluri si desert. Chiar merita sa vizitati acest restauant. i

Impresii încărcate de pingo_doce in 29.06.2014 14:32:03

Validat / Publicat: 29.06.14 15:35:14

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 2 voturi) nota2

[09.11.17 10:59:59]

Locația la care se referă impresiile de mai sus a fost între timp închisă.

Review-ul este republicat FĂRĂ NOTE, rămâne pe sait cu titlu documentar.