Unde mâncăm în Sibiu și împrejurimi?

29.06.2014
Avatar pingo_doce
DIN Piatra Neamț
înscris/ă în 03.05.11
JUN-2014

încărcat de pe telefon!Restaurant Pensiunea Casa Frieda

Casa Frieda

Am ajuns si la Casa Frieda din Sibiu, de pe Nicolae Balcescu. Restaurantul cam mic inauntru, dar terasa este foarte mare. Terasa este mereu plina, fie ca este in cursul saptamanii, fie ca este in weekend. servirea este ok. Mesele in GENERAL sunt curate (fetele de masa au "mici" pete de ulei, etc).

Meniul este variat si preturi accesibile, chelnerii sunt destul de atenti cu clientii. TREBUIE SA MENTIONEZ ca la pizza vi se aduce ketch up si nu sos de rosii, ketch up la tub ca in magazin, etc).

In rest meniul este variat, ai de unde alege. Recomand pulpe la gratar, deoarece sunt bine gatitel aveti insa grija la cersetorii care merg si cersesc printre mese si care deranjeaza mult.

Impresii încărcate de pingo_doce in 29.06.2014 12:54:11

Validat / Publicat: 29.06.14 14:50:32

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2