Unde mâncăm în Sibiu și împrejurimi?

28.06.2014
Avatar pingo_doce
DIN Piatra Neamț
înscris/ă în 03.05.11
JUN-2014

încărcat de pe telefon!Crama Sibiană

Restaurant Crama Sibiana

Am luat pranzul si in alta zi cina, la Crama Sibiana din Piata Mica. Nu am coborat in restaurant, ci am stat pe terasa deoarece era cald, placut, soare.

Am servit ciorba de fasole in chifla (O RECOMAND) ! FOARTE, FOARTE BUNA, apoi ficatei de pui (foarte buni preparati).

Servirea este foarte buna. Preturile foarte bune in raport cu mancarea servita, peisajul este superb. Totul la superlativ. Recomand totul cu incredere. ociorba de burta si o ciorba de fasole in chifla cu doua beri au costat 43 de lei.

Cina, doua portii de ficatei de pui cu doua portii de cartofi prajiti si doua salate, doua beri au costat 63 de lei.

Impresii încărcate de pingo_doce in 28.06.2014 21:56:01

Validat / Publicat: 28.06.14 22:27:00

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2