Eva Panzio

ADULŢI: [?]
+ COPII: 2

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Eva Panzio- Pret super bun, locatie OK

Am fost la aceasta pensiune in luna septembrie 2013. Am stat 3 nopti, in care am avut cazare si mic dejun. Am achizitionat sejurul de pe un site online. Proprietara stie foarte bine limba romana si este foarte ospitaliera.

Micul dejun se servea chiar in bucataria ei, produsele/preparatele au fost bune si proaspete.

Acesta costa 5 euro de persoana si continea: ceaiuri, cafea foarte buna, gem, unt, lapte, mezeluri, rosii, castraveti, iaurturi, oua etc. Mi s-a parut mai mult decat suficient.

Locatia este foarte frumoasa, pensiunea fiind localizata intr-un cartier de vile plin de verdeata si foarte linistit. Nici nu ti dai seama ca stai intr-un oras asa mare.

Pensiunea nu este chiar aproape de centru, pana la punctele de atractie trebuie luate doua mijloace de transport, statia insa este la cca 300 m de pensiunea, deci este aproape. Pana in centru se fac cam 30 min cu transportul public.

Tot de la pensiune am luat si diverse pliante si totodata, doamna ne-a dat si indicatii foarte bune.

Din punct de vedere al calitatii, pensiunea este una fara prea mari pretentii, poate de aceea si pretul a fost unul foarte bun.

Camera era curata, lenjeria la fel, exista un televizior, mobilierul insa era cam vechi. Frigiderul era pe hol si avea acces orice chirias. De asemenea, pensiunea oferea si posibilitatea de a folosi masina de spalat si fier de calcat.

Ca minusuri: Nu exista wi-fi cand am fost noi.

Recomand aceasta locatie persoanelor mai putin pretentioase care tranziteaza Budapesta, pentru low budget si liniste.

Impresii încărcate de cami1212 in 16.06.2014 11:27:16

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 16.06.14 / 14:09:30

VIZUALIZARI: 836

Nu a fost singura vizită/vacanţa în UNGARIA. A mai fost în/la: Ibis Hotel, Budapesta

Alte destinații turistice prin care a fost: Italia, Spania, Egipt, Israel, Grecia, Bulgaria, Austria, Cipru.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cami1212); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

„O întrebare pe lună”