Wellnes Tuşnad

înscris/ă în 03.01.13
MEMBRU: PREMIUM
MAY-2014

Relaxare la Centrul Wellness Baile Tusnad

Centrul Wellness s-a deschis in luna decembrie a anului trecut. Cum prea multe informatii nu veti gasi, voi prezenta cat mai obiectiv propriile mele impresii despre aceasta locatie, locul in care mi-am petrecut scurta vacanta de 1 Mai.

Baza de relaxare este usor accesibila, fiind situata in centrul statiunii. Am observat ca are in dotare si o parcare destul de generoasa, fara plata.

Interiorul ofera 5 piscine (apa termala, apa calda, bazin de inot, bazin pt. copii si jacuzzi). Pisina cu apa calda are si spatiu exterior. Totul este curat si civilizat. Veti gasi sezlonguri atat in interior, cat si in exterior, si scaune. Exista de asemenea si un bar generos care ofera toate tipurile de bauturi si din cate am observat si mancare usoara: sandwich, pizza, biscuiti etc.

In interior nu aveti voie sa intrati cu produse alimentare sau bauturi.

Pretul de intrare este de 50 lei / toata ziua sau 25 lei / 3 ore. Daca se depasesc cele 3 ore, suplimentar se va achita 5 lei la 30 minute. Veti primi o bratara si cheia de la vestiar unde va veti lasa bagajele; va puteti schimba in cabinele care exista in acelasi loc.

Pe langa tot acest rasfat acvatic, aveti gratuite: sauna uscata, sauna cu aburi, sauna cu infrarosu, spatiu de relaxare cu sezlonguri si camera cu sare.

Masajul se face contra cost: 15 minute - 15 lei, 30 minute - 30 lei. Cautati-o pe Ildiko! Face un masaj exceptional!

Intr-o singura fraza: totul este civilizat si asa sper sa ramana!

Impresii încărcate de crysttine in 04.05.2014 20:54:45

Validat / Publicat: 04.05.14 22:06:18

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (crysttine); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 10 voturi) nota2

[25.08.16 11:33:49]

Mutat în rubrica "Wellnes Tuşnad, BĂILE TUȘNAD" (nou-creată pe sait)

- crysttine
[25.08.16 14:16:33]

@webmasterX:

Buna!

Da, este corecta pozitionarea.