Unde mâncăm în Drobeta Tr Severin?

22.04.2014
Avatar Laurian
DIN Hunedoara
înscris/ă în 22.04.14
APR-2014

Taverna Sârbului

Taverna Sărbului - Dezamăgire totală

Am trecut ca si turist si ce sa vezi!! Am comandat cartofi prajiti si am primit taranesti!! Specialitatile sant fff scumpe pentru un turist obisnuit (roman fiind), te uiti in meniu si faci calcule... o buc de... peste (salau, calcan, ce-o fi) costa... 22 lei /100gr x 400 - 450 gr portia, faceti calcule si nu va speriati. Chelnerul... o acritura care abia vorbeste! , doamne fereste sa ceri explicatii despre meniuri ca parca ii bati!!

O fi bune meniurile dar le-am vazut numai in poza... Am intrebat daca se poate lua un peste la doua portii., sau mici la doua portii, ... „NICI VORBA” zise el ca un berbec ragusit! Asta e in RO!! Stati linistiti baieti ca eu NU va mai deranjez si ca mine multi altii, cu care am vorbit!

Impresii încărcate de Laurian in 22.04.2014 13:56:58

Validat / Publicat: 22.04.14 17:17:03

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Laurian); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2