Crâng Hotel

DIN Moldova
înscris/ă în 14.07.09
MEMBRU: PREMIUM
APR-2014

Un hotel bun,fara pretentii.

Am stat la hotel Crang in perioada 11-13 aprilie 2014 impreuna cu un lot de juniori in timpul turneului de fotbal pentru copii Crang Trophy 2014.

Cazarea s-a facut probabil in parteneriat cu organizatorii evenimentului si am avut preturi speciale, din acest motiv nu pot indica pretul normal pentru o camera.

Pe scurt, hotel curat, linistit, aici cu o precizare, in luna octombrie 2013 am fost la acelasi turneu cu copii, insa in acea perioada era sezonul nuntilor, astfel ca in hotel a urlat efectiv toata noaptea muzica, incat nu ne-am putut odihni, mai ales ca formatia a fost amplasata in fata receptiei, pe hol, astfel incat sunetul se raspandea in tot hotelul.

Deci, daca doriti sa va cazati la acest hotel e bine sa intrebati daca in acea perioada sunt organizate nunti si daca spun da, mai bine alegeti alt hotel, asta fireste daca nu participati chiar voi la respectiva nunta.

In hotel este cald, tinand cont ca in perioada in care am facut deplasarea afara era urat, ploua mereu si temperatura nu a trecut de 10 grade (afara).

Hotelul dispune de 2 restaurante unde am servit micul dejun, curatele si prezentabile.

Camerele ar avea nevoie de ceva imbunatatiri, mai ales la instalatia sanitara, insa mai merg un pic. La baie doar sapun solid, nimic altceva.

la final, aspectul cel mai deranjant a fost dat de prezenta unei copertine din tabla sub balcoanele din partea din spate a hotelului, unde pentru ca ploua necontenit, toata noaptea picaturile au batut darabana in tabla cu pricina si in nervii nostri.

Toti cei cazati in acea zona s-au plans de acest aspect.

In final, un hotel normal, fara pretentii, bun pentru o noapte, maxim doua.

Impresii încărcate de Lisa in 16.04.2014 19:33:32

Validat / Publicat: 16.04.14 20:37:13

• Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Italia, Spania, Franta, Austria.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Lisa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 9 voturi) nota2

[16.04.14 20:00:45]