Meriem Hotel

înscris/ă în 26.01.14
JAN-2014
REGIM MASĂ Md

Maroc unicitate

Sejurul l-am achizitionat prin agentia [******], la Hotel Meriem 4* fara transferuri, doar mic dejun. Din aeroport am luat un bus 19 care merge aproape la toate hotelurile, trebuie discutat u soferul cand platesti biletul.

Hotelul pozitionat bine, dar nu respecta cele patru stele nici la cazare nici la mancare, probabil cu indulgenta 3 stele. Micul dejun sarac doar oua, croasante, iaurt si cereale, in fiecare imineata la fel. Am stat in Marrachesh 4 nopti, ultrasuficient pt a vizita tot. O zi am facut o excursie la satul berber care este la 200 de km, excursia a durat toata ziua si nu am vazut nimic spectaculos. Din punctul meu de vedere nu merita efortul.

Marrachesh este o destinatie fascinanta datorita renumitei piete care isi schimba peisajul de la o ora la alta

Impresii încărcate de Elena olivia in 26.01.2014 17:37:25

Validat / Publicat: 26.01.14 21:22:02

• A fost prima sa vizită/vacanţă în MAROC
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Indonezia, malaezia, singapore, turcia, egip, germania, austria, china, italia, franta, india, thailanda

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Elena olivia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[26.01.14 21:21:17]

@Elena olivia: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat).