ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.01.2014
JAN-2014

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Foarte nemulțumit

Maroc unicitate

Sejurul l-am achizitionat prin agentia [******], la Hotel Meriem 4* fara transferuri, doar mic dejun. Din aeroport am luat un bus 19 care merge aproape la toate hotelurile, trebuie discutat u soferul cand platesti biletul.

Hotelul pozitionat bine, dar nu respecta cele patru stele nici la cazare nici la mancare, probabil cu indulgenta 3 stele. Micul dejun sarac doar oua, croasante, iaurt si cereale, in fiecare imineata la fel. Am stat in Marrachesh 4 nopti, ultrasuficient pt a vizita tot. O zi am facut o excursie la satul berber care este la 200 de km, excursia a durat toata ziua si nu am vazut nimic spectaculos. Din punctul meu de vedere nu merita efortul.

Marrachesh este o destinatie fascinanta datorita renumitei piete care isi schimba peisajul de la o ora la alta

Trimis de Elena olivia in 26.01.14 17:37:25
Validat / Publicat: 26.01.14 21:22:02
  • A fost prima sa vizită/vacanță în MAROC

VIZUALIZĂRI: 5078 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Elena olivia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 50.00 EUR pe cameră

webmaster [26.01.14 21:21:17] »

@Elena olivia: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat).

• SOCIALs