Sugestii pentru timp liber în Oradea şi împrejurimi

02.01.2014
Avatar Atena2008
DIN Pitesti
înscris/ă în 12.08.12
DEC-2013

NOTĂ: ARTICOL OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC TEMPORAR ori RESTRÂNS

Textul de mai jos face parte din categoria discuții libere, off-topic sau "de interes turistic TEMPORAR ori restrâns" - eventualele voturi sunt simbolice (+1/-1 PMA)

Divertisment in Oradea la Lazer Star Arena

Pentru cei cazati in Baile Felix si care vor un moment simpatic de petrecere a timpului liber in Oradea recomand o vizita la Lazer Star Arena. (o arena de shooting cu lumini laser si o mica cafenea in acelasi timp). locatia este in centru, pe Vasile Alexandri nr. 5 (fosta Oradinum) [...]

Nu sunt din Oradea si nu am gasit usor cladirea. L-am sunat insa pe patronul cauia ii cerusem in prealabil o rezervare pentru grupul nostru de 4 persoane timp de 1,5 ore, si care a fost foarte amabil sa ne ghideze si sa ne faca introducerea in tainele jocului. Bineinteles ca toti din grup eram incepatori, dar n-a contat. Patronul a inteles sa ne recomande o varianta potrivita. Jocul e foarte amuzant, la fel si ambianta. La finalul jocului, am degustat cu mare placere o cafea buna in micul bar amenajat. Recomand tuturor vizita in acest loc simpatic de entertainment cu observatia ca e utila o rezervare prealabila

Impresii încărcate de Atena2008 in 02.01.2014 17:54:58

Validat / Publicat: 02.01.14 20:29:08

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Atena2008); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  1 PMA (din 1 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[02.01.14 20:27:59]

Pentru că, nu este vorba despre o unitate de alimentaţie publică, ci un spaţiu de joacă, l-am mutat la rubrica "Descoperă Oradea şi împrejurimile" (deja existentă pe sait).

Pe de altă parte, unitatea descrisă în review nu este, în opinia mea, importantă (turistic vorbind), pentru cei ce vizitează Oradea, sau Băile Felix, Băile 1 Mai, etc., motiv pentru care, articolul va fi publicat pe sait, dar fără PMA standard. Articolul poate fi însă votat (simbolic) cu +/-1.

Puteți evalua (simbolic, +1/-1pma) ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB

pagină generată in 0.0698750019073 sec