Pensiunea Rodica

DIN bucuresti
înscris/ă în 28.11.13
DEC-2013
+ COPII: 5 -- varsta: 2-5ani

Unitatea este inclusă pe Lista Neagră AmFostAcolo - unităţi de cazare care NU RESPECTĂ REZERVĂRILE (va fi afişată acolo până în în 20.08.19)
  • Vezi detalii în acest review (se deschide în fereastră nouă)
  • A venit iarna

Am gasit pe internet adresa si pozele pensiunii Rodica din Busteni, unde am ajuns intamplator prin octombrie.

Dupa prima zapada am ajuns la munte 4 familii cu copiii si cu saniutele.

Ne-am simtit excelent. Confort, internet, caldura si ospitalitate cat cuprinde.

Copiii s-au dat cu saniutele in fata vilei si asteptam sa mai cresca, la anul ii ducem la partia de schii, in timp ce noi, in curte eram la gratar.

Am stat un week-end si vom reveni in prima vacanta. Desi pensiunea are 3 stele pe deplin meritate, preturile sunt foarte modeste. Multumiri si succes gazdelor.

Impresii încărcate de ionela vasiliu in 10.12.2013 14:47:50

Validat / Publicat: 10.12.13 15:49:25

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ionela vasiliu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

• Categoric NU!! (Feb.2019) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 18.02.19 de andreiploiesti din PLOIESTI)
    • Vacanta de vis (Oct.2013) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 28.11.13 de ionela vasiliu din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
    • Dezamagire (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 6.17 (scris in 30.07.13 de luninita din PLOIESTI) - NU RECOMANDĂ
    • O. K. De retinut. (Aug.2012) - punctaj satisfactie: 9.67 (scris in 24.08.12 de Ted din BAIA MARE) - RECOMANDĂ