Pensiunea Dana

înscris/ă în 26.03.12
OCT-2013
TIP: SINGLE

Cazare decenta

Continui review-urile mele pe la pensiunile/hotelurile din tara din punct de vedere al unui bucurestean plecat in delegatii. De data aceasta este randul pensiunii Dana 1.

Locatia este relativ centrala, intr-un cartier, inconjurata de blocuri de 4 etaje. Foarte potrivita pentru o zi - doua de treaba in oras.

Este curat, personalul amabil, chiar daca nu mai arata chiar ca in poze, uzura mobilierului incepand sa fie vizibila.

Din punctul meu de vedere un mare plus pentru amabilitate, chiar te fac sa te simti cumva ca acasa. La acest sentiment contribuie si atmosfera foarte placuta din restaurant si mancarea cu adevarat foarte buna. De mult nu am mai mancat undeva atat de bine.

Internetul este gratuit.

Camerele arata cam ca in pozele de pe site-ul lor, usooor mai uzate.

Deci daca sunteti in trecere prin oras si cautati un loc de cazare, incercati si aici, eu chiar am fost multumita.

Impresii încărcate de CarmenCat in 13.11.2013 16:18:58

Validat / Publicat: 13.11.13 17:39:49

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CarmenCat); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[13.11.13 16:35:09]

- CarmenCat
[13.11.13 23:05:28]

@webmaster33: Da, acolo este.

• Dezamagita (Oct.2015) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 17.10.15 de ninet din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • INFO: