ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.09.2009
STATUS: CHIBIȚ
SEP-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Superb!

Doreste cineva o vacanta in care sa se simta extraordinar, rasfatat si ca facand parte dintr-o mare familie, cu posibilitati de relaxare, entertainment, mancare superba, curatiene si personal care chiar iti zambeste?

Ati ales bine.

Delphin botanik e superb din toate punctele de vedere.

Jos palaria!

Abia astept vara 2010...

Trimis de adaroh in 26.09.09 17:27:25
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: miracle antalya

VIZUALIZĂRI: 3058 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adaroh); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -700 PMA (din 9 voturi)

Miss Butterfly [26.09.09 19:51:10] »

totul e superb.. pana si mancarea

mapet [14.02.10 10:36:33] »

Buna tuturor,

Am si eu o intrebare legata de pozitionarea hotelului.

Pe site-urile unor agentii apare ca fiind invecinat cu celalalt Delphin De Luxe iar pe altele apare ca se invecineaza cu Hotel Mukarnas. Eu am vizionat acest hotel (Mukarnas) si imi place cum arata... si pretul e bun... deci baroana vrea acolo sau la Botanik...

As dori sa stiu daca exista cu adevarat acest Mukarnas si cum arata... ce impresie v-a facut voua, cei care ati fost la Botanik.

Si inca ceva... cam cat dureaza transportul de la aeroport pana la hotel?

Multumesc,

webmasterXY* [14.02.10 11:19:21] »

@mapet, am mutat intrebarea ta la sectiunea "Intrebari si raspunsuri" a hotelului Delphin Botanik Word of Paradise. Odata postata intrebarea acolo, sunt instiintati toti cei care au scris un review despre acest hotel, deci sansele de a primi un raspuns (sau mai multe sunt mult mai mari.

allyy [14.02.10 14:49:01] »

hotelul Mukarnas este mai nou, si este situat intre cele doua hoteluri Delphin... Eu am vazut de sus din roata de la Delphin Botanik incinta hotelului Mukarnas , dar nu este deosebit si este foarte inghesuit. La Botanik exista un spatiu foarte mare, cu multe terase si restaurante a la carte, plus foarte multe alei cu plante deosebite. Banuiesc ca v-ar placea seara sa aveti unde va plimba, nu?

mapet [14.02.10 17:55:54] »

Multumesc si scuze webmaster99 si allyy.

Asa e........imi doresc sa am posibilitatea de a ma plimba seara in imprejurimi.

Multumesc din nou pt raspuns.

ioana iacob [24.02.10 13:10:07] »

Buna ziua. Dorim sa mergem si noi la acest hotel in iulie dar doresc sa aflu cat dureaza drumul de la aeroport la hotel,sunt totusi 90km.Multumesc pentru raspuns.

allyy [24.02.10 13:41:02] »

2 ore si jumatate, cu o pauza de 15 min la o terasa

andrei2577 [23.03.10 21:00:56] »

Buna ziua,

Intentionam si noi sa mergem la acest hotel in iunie 2010 si as avea cateva intrebari:

1) Care este corpul de cladiri recomandat celor care se culca mai devreme (avand copii mici) ? Si cate corpuri sunt in total?

2) Cate piscine sunt in total si catre ce varste se adreseaza?

Multumesc anticipat,

Andrei Constantinescu.

allyy [24.03.10 10:02:40] »

Noi am stat in corpul Mimosa, care este primul de linga receptie. Am fost cu doi copii mici si a fost foarte bine, liniste si ambianta placuta. In total sint 5 corpuri de hotel, 3 piscine mari cu cite o piscina micuta pentru copii si inca 3 cu tobogane.

Tarta [26.03.10 23:20:50] »

Sotia mea nu prea stie sa inoate. Poate sa-mi spuna cineva care este adancimea piscinelor (nu am gasit pe site).

adaroh [27.03.10 08:06:26] »

Nu stiu sa-ti dau cifre, insa sunt doua piscine mari care

au apa adanca si una singura care are o adancime potrivita celor care nu stiu sa inoate( poate 1,40 nu stiu chiar exact).Restul sunt pentru cei micii.

allyy [28.03.10 10:36:01] »

piscinele mari au 1,50 m si ajungi cu picioarele jos.

adaroh, allyy, andrei2577, ioana iacob, mapet, Miss Butterfly, Tarta
    Alte impresii din această RUBRICĂBotanik Hotel & Resort (ex Delphin Botanik) [Okurcalar]:

• pagină generată în 0.045199871063232 sec