Motel Sheriff & Pensiune Old Sheriff

28.08.2013
Avatar CarmenCat
înscris/ă în 26.03.12
AUG-2013

”parterul cladirii este Old Sheriff iar etajele (sunt 2 sau 3 nu mai retin) reprezinta Pensiunea (motelul) Sheriff” - vezi aici

Motel Sheriff ***

Am trecut prin zona Bistrita si ne-am cazat o noapte la Motel Sheriff***.

Locatia se gaseste usor, este chiar la drumul principal, dupa iesirea din Bistrita, in continuarea strazii Calea Moldovei, pe strada Cartier Unirea.

Trebuie precizat ca la aceasta locatie sunt de fapt doua unitati. Pensiunea Sheriff** si Motel Sheriff***. Noi ne-am cazat din intamplare, cu rezervare facuta la telefon cu o zi inainte, la Motel Sheriff***. Intrarea este pe scarile din mijloc, cele cu covoras rosu.

Locatie absolut surprinzatoare. Micuta, personalul foarte amabil.

Camerele foarte mari, fiecare cu design propriu, exact cum apar in pozele de prezentare pe site-ul motelului. Foarte curat.

Restaurantul motelului foarte, foarte micut. Micul dejun a fost inclus in pretul camerei, foarte bun si mai mult decat suficient.

Pentru pranz oferta e limitata, 2 feluri de ciorba si gratar de porc sau pui cu garnitura si salata, dar sunt bune.

Este o locatie de luat in considerare pentru cei in trecere prin zona.

Impresii încărcate de CarmenCat in 28.08.2013 09:16:46

Validat / Publicat: 28.08.13 10:23:25

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CarmenCat); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

[28.08.13 09:46:43]

- CarmenCat
[28.08.13 10:07:57]

@webmaster33: da, acolo este.

• Am fugit din padure direct in camera rosie! (May.2019) - punctaj satisfactie: 8.83 (scris in 23.05.19 de nrs din CRAIOVA) - RECOMANDĂ
  • O optiune convenabila (Nov.2009) - punctaj satisfactie: 8.62 (scris in 20.12.09 de danoradea din ORADEA) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0793199539185 sec