ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.08.2013
AUG-2013
3 2 ADULȚI

Cosmarul vila Teo - Limenas

Cosmar

aceasta vila este un focar de infectie pentru turisti... pureci, paianjeni, gandaci peste tot.

nu se schimba lenjeria in cursul sejurului. curatenie de loc.

baia infecta - dusul nu se poate regla existand riscul de oparire iminenta sau de a face o meningita de la apa rece.

se auzeau urlete din camerele alaturate in timpul dusului. galagie peste tot copiii proprietarilor erau deranjanti.

nu recomand nimanui acest cosmar.

pentru detalii intrati pe faceboock- cosmarul vila teo limenas

nici aceasta firma ma refer la agentia de turism , nu o recomand nefiind informata de absolut nimic - traseu sau locul cazarii.

Trimis de jojo_kat in 17.08.13 15:42:28
Validat / Publicat: 17.08.13 21:10:04
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.

VIZUALIZĂRI: 2486 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (jojo_kat); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 cea mai proasta cazare, baia arata ca un dulap. apa curge intermitent calda rece, te poti opari oricand sau face o meningita. mizerie pureci. Am fost socata cand am ajuns acolo!
[1 PMA]
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmaster22 [17.08.13 17:58:51] »

În limbaj internaut, a scrie cu LITERE MARI înseamnă că strigi la noi! Vezi, de exemplu, aici

Textul în cauză a fost ajustat de noi, mai sus.

webmaster22 [17.08.13 18:03:44] »

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat).

ufoman [17.08.13 21:30:37] »

Aceste impresii susutin teoria mea conform careia "la cat dai atat primesti".

La 30 euro platiti pentru 7 zile inclusiv autocarul deja au primit mai mult decat au dat.

Asemenea exemple sunt de ordinul sutelor dar nu toti au curajul sa spuna prin ce au trecut.

Poate asa se vor invata multi ca Grecia este o destinatie "ieftina" doar pentru cei care isi permit cu adevarat un concediu in strainatate.

Imi pare rau pentru tine jojo_kat dar asta e tristul adevar.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
Kyandra [17.08.13 22:08:08] »

Oare astea or fi faimoasele vacante de 1 euro/zi care se vindeau intr-o veselie de C. T. la targul de turism de asta primavara?? Cand toata lumea se intreba cum naiba... ??

ufoman [17.08.13 22:22:04] »

@Kyandra: Bingo! Raspuns corect! Pentru raspunsul corect esti condamnata sa nu folosesti aceste oferte.

Pentru mai multe detalii cititi ultimile mele impresii legate de Thassos.

jojo_kat [17.08.13 22:44:47] »

NU RECOMAND

Oribil! Incepand cu mobilierul din camera, o singura hartie igienica si cele 2 prosoape pentru 3 persoane timp de o saptamana, continuand cu gandacii de pe jos, cu paienjenii de pe pereti si incheind cu faptul ca in cele 7 zile petrecute aici nu s-a facut curatenie nici macar o singura data in camera, nu pot spune altceva decat dezgustator. Clar nu recomand cazare in aceasta vila.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
ufoman [17.08.13 22:49:25] »

@jojo_kat: Nu cred ca ai inteles mesajul meu... eu sunt de acord ca ati avut o vacanta de cosmar dar la cat ati platit nu puteti avea pretentii mai mari.

Inca odata imi pare rau dar nu este numai vina tour operatorului.

jojo_kat [17.08.13 23:02:51] »

@ufoman: AM PLATIT DESTUL AM SI CONTRACTUL. ANUL TRECUT AM STAT TOT IN LIMENAS LA IRINI PE UN PRET MULT MAI MIC SI AM AVUT TOATE CONDITIILE. PANA SI PARALIA ARE CONDITII MAI BUNE SORRY.

jojo_kat [17.08.13 23:08:40] »

@ufoman: DAR CINE FOLOSESTE ACESTE OFERTE? DACA NU INFORMEZI OMUL DI SE MINTE CAND SE AFISEAZA OFERTA CINE VA MAI VENI? A FOST PACALEALA PE FATA. CREDETI CA DACA SUNTEM ROMANI SUNTEM SARACI SI CULESI DE PE DRUMURI? TE INSELI. TOTI CEI CAZATI VOM SCRIE PE FORUMURI.

webmaster [17.08.13 23:09:08] »

@jojo_kat: te rog să eviţi pe viitor folosirea exclusivă a literelor MAJUSCULE (LITERE MARI), această practică este nerecomandată (îngreunează citirea) şi în general considerată lipsită de politeţe pe internet.

ufoman [17.08.13 23:09:11] »

@jojo_kat: In primul rand nu trebuie sa te rastesti la mine!

La 30 euro, trei persoane, o saptamana, cazare si transport eu zic ca ati avut noroc ca v-au mai adus in tara.

Pentru mine subiectul este inchis. Pe viitor cascati ochii ca altfel...

jojo_kat [17.08.13 23:11:55] »

@ufoman: A FOST BILET LUAT DE LA AGENTIE NU AM LUAT CAMERA LA 30 DE EURO CUM SPUI SI TOTI CEI CAZTI IN ACEASTA PERIOADA VOM DEMONSTRA ACEST LUCRU.

ufoman [17.08.13 23:19:29] »

@jojo_kat: Iar te rastesti si nu e bine!

Tu singura ai scris 30 euro, trei persoane, o sapatamana cu transportul inclus.

Ce vrei mai mult? Baldachin cu un negru sa va aeriseasca cu frunza de palmier? Fii serioasa si hai sa "gatam" discutia.

Coca Dosky [17.08.13 23:22:11] »

Mai puțin de 30€ /7zile/3 persoane??? Sincer?

Arya [17.08.13 23:23:49] »

@jojo_kat: se poate si mai ieftin de atat???

Incredibil.

webmaster [17.08.13 23:26:12] »

@jojo_kat: prețul indicat de tine (30 euro) este cumva per persoană?

Rog reprecizează dacă acel preț include sau nu include TRANSPORT (ai selectat, inițial, că "NU INCLUDE transport")

ufoman [17.08.13 23:28:53] »

@webmaster: Nu vreau sa fiu rautacios dar 30 euro nici numai conteaza daca e cu transport ca tot tarif de dormit in gara este echivalent.

crisssa [18.08.13 11:49:14] »

nu mai certati femeia! cred ca a gresit la afisarea pretului. cunosc pe cineva care a fost acolo in luna iunie anul acesta si cu tot cu autocar cu aceeasi agentie a plati pentru doua personae 350 euro deci nu foarte ieftin si in aceleasi conditii dar nu s-au plans.

jojo_kat [20.08.13 02:42:39] »

@crisssa: multumesc frumos. ai mare dreptate, acelasi pret l-am platit si eu, pe spatele usii scria pe panou 30 euro pe noapte, sejurul a fost luat de la agentie si nu pe bani putini.

cunostinta ta nu s-a plans poate ca nu vroia sa se stie unde a sta.

am fost 2 persoane. din greseala s-a selectat 3 si nici nu stiam ca se poate spune pretul acum l-i spus tu.

multumesc de ajutor.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
jojo_kat [20.08.13 02:49:20] »

@jojo_kat: si sa ma corectez la 1 persoana am platit 250 euro de sejur deci 500 amandoua, camera nr. 1 e de 2 persoane acolo am stat.

jojo_kat [20.08.13 02:52:20] »

@jojo_kat: cei 30 de euro ce abia acum imi dau seama ca apar la profil aparea pe usa de panoul de pe usa camerelor inchiriate.

deci am fost inteleasa complet gresit sau nu m-am exprimat bine.

webmaster [20.08.13 04:17:26] »

@jojo_kat: am corectat, în caseta tehnică

- preț sejur = 500 de euro (și nu 30 euro, cum ai completat tu inițial)

- nr adulți: 2 (și nu 3)

Mulțumiri pentru precizări

jojo_kat [20.08.13 13:03:43] »

@webmaster: multumesc frumos!

crisssa [20.08.13 21:23:46] »

@jojo_kat: cat? 500euro cocina aia? doamne cum ati putut sa va pacaliti in halul asta? nu mai luati de la agentie!!! negociati direct cu propietarii si veti vedea ce preturi bune si locuri decente obtineti.

jojo_kat [21.08.13 00:23:28] »

multumesc ca ai fost singura care m-ai sunstinut. am setat din start gresit si doar comentarii rautacioase au fost. eu tot ce-mi doresc e ca nimeni sa nu ajunga acolo si sa ia plasa ca noi. oricum am sesizat si OPC si am facut plangere agentiei.

Alex_Macedo [23.08.13 04:56:14] »

Stimata doamna!... eh... spuneti-mi... nu stiu! Nu v-ati informat inainte? V-a aratat cineva... o imagine falsa? ... eh, era sa zic Marriott, dar ar fi o exagerare... V-a recomandat-o cineva ca fiind "totul-la-un-euro"?

Ma depaseste...

jojo_kat [23.08.13 11:52:02] »

normal ca ni s-a aratat la agentie pozele de pe pet -cautat si le ve-ti vedea. multa lume a patit la fel si cei din sejurul anterior noua si cei de dupa.

jojo_kat [24.08.13 01:08:03] »

@jojo_kat: aceasta vila ne-a fost prezentata la agentie atat noua cat si turistilor din toata tara

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
jojo_kat [24.08.13 01:56:09] »

@Alex_Macedo: am atasat pozele prezentate de agentie-cele cu vila cu piscina. toti turistii am fost pacaliliti de acestea.

jojo_kat [24.08.13 02:01:19] »

@jojo_kat: este inadmisibil sa staiti intr-o asa mizerie, si informatii false. lumea de fapt nu inelege ce nu dori ca si altii sa pateasca ce ati patit dvs.

Alex_Macedo [24.08.13 02:37:56] »

Am inteles, Stimata doamna!

Personal, cred as fi dat in... nu mai zic! Din cate vad v-a costat 500 euro si... fara transport, ceea ce nu e 1-euro-vacanta. Nici nu vreau sa ma gandesc, prin ce ati trecut!

... de aceea este bine, (evident, daca nu stiti, sa va ajute cineva), ca pe viitor sa adunati cat mai multe informatii despre... oricare loc de cazare! Cum stie mai toata lumea, informatia este similara cu aurul si asta nu numai in domeniul turismului!

Imi pare rau pentru nervi pierduti... pentru ca sigur, i-ati lasat acolo si gustul amar va ramane.

Insa... aceasta NU ESTE, Grecia! Mai mult "noroc", data viitoare.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
webmaster15 [24.08.13 07:48:38] »

@jojo_kat:

Fotografiile "luate de pe net" nu sunt admise pe saitul nostru. Cele încărcate de tine au fost şterse.

jojo_kat [24.08.13 17:21:31] »

@Alex_Macedo: ai mare dreptate. Cunosc Grecia si o ador, Problema este ca altii sa nu pateasca la fel.

Alex_Macedo [24.08.13 19:31:59] »

Ma bucur ca v-a trecut si ati revenit la sentimente mai bune... uitati si luati de la capat! , ... dar, altfel, anul viitor.

S'auzim de bine!!

ufoman [24.08.13 20:31:58] »

Minciuni, minciuni si iar minciuni dela 30 de euro a plusat de 17 ori mai mult sa-i planga lumea pe umar.

A mentionat ca sejurul a fost fara transport dar este concludenta minciuna cand posteaza o fotografie cu autocarul de Bucuresti si ne spune ca opririle au fost rare si au baut putina apa sa nu ude scutecelul.

Daca a mai fost cineva la acest studio sa ne poata confirma conditiile de acolo si categoric si pretul platit pentru sejur.

Nu asa se face o informare corecta asupra unei locatii.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
jojo_kat [25.08.13 14:31:45] »

@ufoman: te invit sa mergi acolo.

carmenmo [25.08.13 17:28:31] »

Problema este ca aceasta vila este de vreo 2-3 ani in oferta unei mari agentii de turism de pe la noi. Intr-adevar, la o minima cautare pe internet poti observa ca nu prea sunt informatii despre aceasta vila (ar mai fi si Philipos, despre care tocmai a scris cineva), si in aceste conditii e indicat sa cauti altceva.

Totusi, cred ca o mare vina are si agentia de turism, care vinde de cativa ani aceste vile, si care cu siguranta cunoaste situatia reala.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
jojo_kat [26.08.13 01:18:17] »

@carmenmo: corecta informatia!

onica1997 [26.08.13 11:43:25] »

@ufoman: @ufoman: stimate utilizator, vreau sa te informez ca cele relatate de jojo kat sunt perfect adevarate si descriu poate, foarte putin cele traite de noi acolo. Eu am platit agentiei 739 euro /3 pers /mic dejun inclus, deci nu foarte ieftin. Micul dejun asa numit continental se servea la taverna Mythos, taverna ce se deschidea dupa ora 10, deci in loc de mic dejun ajungeam la pranz aproape. Pretul platit la agentie in Romania a fost de 4 euro/pers, iar in pliantul primit din partea agentiei partenere care ne-a preluat era de 3 euro/pers, deci teapa... Singurele elemente curate in camera erau paturile si frigiderul, in rest praf, mobilier antic, paianjeni si laturi peste tot, baia minuscula construita intr-un fel de dressing, oribil. Daca nu doriti sa va stricati concediul ocoliti cat puteti aceasta locatie.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
jojo_kat [26.08.13 12:01:08] »

@onica1997: multumesc ca apar pareri care confirma realitatea. Sunt convinsa de faptul ca si ceilati care au fost in perioada sejurului vor intra si vor spune adevarul.

webmaster [26.08.13 12:32:44] »

@onica1997: ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"

ufoman [26.08.13 14:19:22] »

@onica1997: @onica1997: Toata stima pentru ecoul tau! Imi pare rau de concediul ratat dar anul viitor culegeti informatii si numai plecati "la plesneala". Totusi jojo kat n-a avut coerenta in impresiile postate si aici ma refer cand 30 euro tot sejurul cand 500 cand cu transport cand fara cand cu masa cand fara masa si raspusurile ei la ecouri au fost la fel de incoerente.

Eu iti multumesc pentru lamuriri.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
pop alasca [26.08.13 22:22:45] »

nu recomand aceasta vila nimanui deoarece conditiile de cazare sunt jalnice curatenia lasa de dorit, lenjeria nu a fost schimbata deloc, am primit o singura hartie igienica, mirosea a gaz, baia era un focar de infectie, apa nu se regla, bucataria era murdara vase murdare vechi galagie multa, curtea arata groaznic ca la tara... confirm cele spuse de Jojo Kat am stat in aceeasi camera.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
webmaster [26.08.13 22:39:40] »

@pop alasca: ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"

pop alasca [26.08.13 22:46:33] »

@webmaster: din pacate am plecat de la acea vila cu un gust amar imi pare rau ca nu pot impartasi impresii frumoase ca anul trecut cand am fost cazata la vila Irini pe care mi-o amintesc cu mare drag

pop alasca [26.08.13 22:50:03] »

acele poze postate de Jojo Kat sunt facute impreuna mainile acelea murdare sunt ale mele vroiam sa fac o cafea...

webmaster [26.08.13 22:56:15] »

@pop alasca: am înțeles acuma, ați fost împreună.

În acest caz nu e necesar să scrieți impresii distincte, e suficientă confirmarea de mai sus.

pop alasca [27.08.13 19:14:25] »

@webmaster: era necesar sa-mi scriu si eu impresiile chiar daca dumneavoastra considerati ca nu deoarece consider ca am luat teapa cu aceasta locatie pe care nu o recomand si chiar daca am fost impreuna cred ca trebuie sa zic si eu adevarul.

ufoman [27.08.13 19:50:33] »

@pop alasca: Nu ai spus cat a costat vacanta... ca si asta e important.

jojo_kat [27.08.13 23:07:43] »

Intradevar Thasos un paradis pierdut-mi-e dor si mei de Grecia pe care o cunosteam cu ospitalitatea ei specifica, istoria ei in fiecare piatra sau manastire ce o vizitam. Evia un paradis-Schiahtos o perla, muntele Olimp o legenda si cate si mai cate. Eu sincer nu mi-as dori sa renunt la ea dar...

jojo_kat [27.08.13 23:33:52] »

@jojo_kat: am atasat poze cu un paradis. anul trecut am fost cu drag si am revenit cu sufletul deschis anul acesta. singura salvare a fost ca ne-am dorit sa revedem multe din locurile vazute cifost optimiste si bateriile sunt incarcate, faptul ca serviciile lasa de dorit; sesizarile, forumurile toate la un loc poate vor rezolva situatia.

pop alasca [28.08.13 20:13:23] »

@ufoman: vacanta a costat 500 euro consider ca nu este putin dar asta este mai putin important... ci faptul ca am fost pacalite.

ufoman [28.08.13 21:55:13] »

@pop alasca: Marturia ta este irelevanta si nu face decat sa amplifice minciuna prietenei tale jojo_kat.

Voi chiar credeti ca jucati rolul lui Cristofor Columb cu descoperirea Greciei?

La 500 de euro aveati conditii pentru o saptamana de vis dar la 30 de euro de camera pe noapte cu tot cu transport ati avut noroc ca a venit autocarul sa va aduca inapoi.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
jojo_kat [29.08.13 00:49:44] »

@ufoman: nu ai nici un drept sa ne vorbesti asa, s-a rectificat greseala, se poate confirma ca am fost acolo, nu ma cobor sa vorbesc la nivelul la care vorbesti tu.

Cine va va merge la aceasta vila va vedea realitatea. Sper ca vor citi ce s-a scris nu doar de noi ci si de ceilati care au postat. lumea e libera sa aleaga daca e informata.

NU AI INCI UN DREPT SA VORBESTI ASTFEL.

Poate cei ce vor citi ecourile vor realiza cel fel de raspunsuri trimitete si incercati sa acoperiti minciunile din agentii.

o seara placuta.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
jojo_kat [29.08.13 01:23:39] »

@ufoman: si tu cine te crezi sa judeci oamenii, si sa jignesti.

au fost oameni cazati cu noi in vila si v-au raspuns frumos - au confirmat cele relatate de noi.

cu cat trimiti mai multe ecouri jignitoare cu atat lumea nu va mai posta.

oare asta e interesul? sa nu se stie de aceste vile improvizate si date la vanzare de agentii de la Timisoara pana la Craiova, Bucuresti, Arad? - CINE MINTE AICI?

voi continua sa postez imagini, voi pune si filmarile facute in vila. macar astea raman, jinirile poate nu se oboseste lumea sa le citeasca.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
onica1997 [29.08.13 11:27:37] »

@ufoman: @ufoman: stimate utilizator, ca sa puneti punct acestei dispute, solicita factura si chitanta care fac dovada platii acestei sume.

Eu iti multumesc pentru recomandari, data viitoare ma voi informa din timp, altfel, vorba proverbului: "cine nu invata din greseli, e condamnat sa le repete."

ufoman [29.08.13 11:53:26] »

@onica1997: Nu trebuie nimeni sa se justifice fata de mine.

Pentru o informare corecta pe langa impresiile postate este bine sa spui si cat ai platit pentru serviciul turistic primit.

Daca tot o dai in proverbe eu stiu altul " Prostia si Domnia se platesc " Din relatarile altor colegi de pe acest site care au fost la aceasta locatie toti au spus ca platit inter 150- 175 euro/ sapt / camera dubla. De aici fiecare intelege ce ii convine si ce vrea.

Multumesc pentru intelegere.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
pop alasca [30.08.13 22:33:18] »

@ufoman: ia asculta cum indraznesti sa ne faci mincinoase? iti recomand sa mergi l acea vila sa te convingi singur... iar daca vrei voi posta chitantele si copiile dupa contract sa iti dovedesc cat am platit nu am de ce sa maint.

webmaster22 [31.08.13 19:33:39] »

Bun cred ca s-a ajuns prea departe, acest dialog al surzilor nu duce nicaieri iar @Ufoman ai jignit si te faci ca nu intelegi situatia, avertisment pentru asta si te rog pe viitor renunta la astfel de manevre.

@jojo kat este incepatoare si a gresit din necunostiinta si nu din rea vointa, a remediat ulterior, si tu ai fost odata incepator si nu cred ca ti-a taiat capul careva la primul post.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
jojo_kat [31.08.13 21:25:50] »

@webmaster22: multumesc frumos.

webmaster [31.08.13 22:22:14] »

@onica1997:

Poţi folosi linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"

webmaster [31.08.13 23:18:33] »

@ufoman:

Dacă ție ți s-ar adresa așa un alt user de pe acest site, cum ai categorisi expresiile? Sarcasm/ Glume? Poate de fast-food... Nici un webmaster nu apără un maldăr de minciuni dar cred că un minim de bun simț în exprimare nu strică nimănui. Bănuiesc că nu-ți este străin termenul feed back. Atunci, poți da feed back, nu jigni... Sper că ne-am clarificat și nu cred că mai e cazul de alte precizări.

PS. Și da, nu consider momentan că e cazul de suspendare...

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
Alex_Macedo [31.08.13 23:30:27] »

@ufoman:

Stimate domn! De ce continuati cu inversunare ceva, ce a fost detaliat/raspuns/clarificat/despicat si mai ales explicat.

Exista ceva, ce va irita in mod deosebit? Doamna de mai sus si-a facut mea culpa prin recorectarea sumei/costului per sejur!

Parerea mea, ca nu puteti spune ca au fost minciuni... ehm... despre, parerea dânsei! Tine de ceea ce simte si vede fiecare. Eu nu am fost acolo dar nu cred ca Doamna in cauza s-ar plange atat de... abitir daca totul ar fi fost, "Țara lu' Miere si Lapte"! Ce rost ar avea o anti-reclama?

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
jojo_kat [01.09.13 09:24:02] »

@ufoman: puteai sa incepi cu asta. nimanui nu-i cade bine sa ajunga la o destinatie jalnica, inainte de a pleca am vazut comentariile dar am crezut ca e lumea rea si m-am dus acolo platind un pret-cu contact de agentie si am si mentionat ca am gresit. cei 30 de euro scria pe usa. fiind noua am spus sa informez si pe altii ce este acolo. dar sincer nu cred ca meritam sa fim jigniti. poate unii sunt rau voitori dar crede-ma nu a fost si cazul meu. am mers de multe ori in grecia dar ca acum n-am patit niciodata asa ceva-conditiile din acea vila sunt penibile crede-ma.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
jojo_kat [01.09.13 09:31:04] »

@Alex_Macedo: corect si la subiect. multumesc Alex.

ufoman [01.09.13 09:31:12] »

@jojo_kat: OK! Imi pare rau de experienta traita de tine in vacanta dar pe viitor cand redactezi impresiile asupra unor locatii numai crea confuzii cu privire la pret/transport.

Sper ca vara viitoare sa ne scrii un review pozitiv despre vacanta ta.

jojo_kat [01.09.13 09:44:53] »

@ufoman: de asta poti fi sigur, mai am de pus o filmare merita vazuta crede-ma. in rest am fost si voi merge doar in locuri frumoase. ador calatoriile, anul acesta asta am fost pacaliti-asta este, sejurul a fost super. Doar am dormit in vila ziua eram in excursii. dar merita sa stie si altii ce e acolo. ca sunt icepatoare in forumuri mea culpa voi ivata. toate cele bune si o zi super!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]

Alex_Macedo, carmenmo, Coca Dosky, crisssa, jojo_kat, Kyandra, onica1997, pop alasca, ufoman
Alte impresii din această RUBRICĂVilla Teo: