ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.08.2013
DIN: bucuresti
ÎNSCRIS: 13.08.10
AUG-2013
2 AD. + 2 COPII -- v: 1-5

Complex frumos dar in camera NU E CURAT !

Buna

recent am fost la Cheile Gradistei completul de jos cu familia, este absolut superba zona, minunat amplasat, panorama superba intre munti, complexul superb.

Problema mea este cu curatenia...

Camera la prezentare mare, spatioasa, la prima vedere curata.

Cand ni s-a prezentat camera, camerista tocmai facea curat, baia o termina-se.

In toaleta unde statea apa toata zona era galbena am rugat-o frumos sa ne puna putin clor. Cand ne-am intors in camera cu bagajele toaleta tot asa era. Dupa ce am plecat la plimbare cu copii si ne-am intors mirosea a putin clor insa toaleta erau la fel. Am luat peria si ea murdara (daca pui putin clor pe ea se face impecabila) si am fost nevoita sa frec doar putin si s-a dus... deci concluzia TOALETA NU A FOST SPALATA!

In cada se vedeau urme -dungi de oja rosie unde clar clientii din-naintea noastra s-au balacit... concluzia CADA NU A FOST FRECATA!

Cea mai mare sperietura am tras-o cand baietelul de 4,8 luni se juca cu o masinuta pe langa pat si dintr-o data imi arata o pastila alba cu o frunza pe ea- nu stiu ce era oricum bine ca mi-a aratat-o ma ingrozesc cand ma gandesc daca o gasea cel mic de 1 an...

La scurt timp imi arata ca a mai gasit ceva cand ma uit ma ingrozesc!!! o bucatica de 2/2 cm de plastic din prezervativ cu striatii!!!... binenteles de cine stie cand zacea pe langa pat de la diversi... concluzia este ca IN CAMERA CAT SI IN BAIE NU SE FACE CURAT ASA CUM TREBUIE!!

Canapeaua extensibila este ingrozitoare! scartaie la cea mai mica miscare, se indoaie, aproape ca ar vrea sa se stranga sa te prinda, e foarte ingusta.

Lenjeriile NU sunt de calitate iar pernele daca ai curiozitatea sa te uiti sunt de puf dar sunt galbene si f vechi...

Daca curatenia ar fi fost asa cum trebuie sigur nu as fi avut ce sa scriu aici!

Nu sunt plase de tantari la usa de la balcon

Perdeaua rupta usor mascata.

Mancarea foarte buna si cantitate suficienta sa te saturi dar cam scumpa.

Locul de joaca foarte mult, spatios

Parcari multe ok

In general sunt multumita dar cu curatenia nu mi-a placut. Am scris aici pt voi daca intalniti asa ceva sa cereti imediat sa se refaca curatenie, sa frece si sa dezinfecteze imediat chiar in fata voastra pt a va simti in sigurata si relaxati si voi si copii vostrii.

Iar daca patronii sau managerii complexului vor citi ii rog sa ia masuri si sa fie mai stricti pt remedierea acestor probleme. Chiar merita este pacat sa piarda clienti din cauza unor menajere ineficiente.

Trimis de sanda doinita in 14.08.13 12:55:43
Validat / Publicat: 14.08.13 14:04:54

VIZUALIZĂRI: 1212 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sanda doinita); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 43.00 EUR pe cameră

zsolt_tusnad
    [14.08.13 21:33:13]

9.10 la cele descrise mi se pare exagerat. Daca intalneati asa ceva in Bulgaria sau in alta tara media notelor nu depasea 3.50.

zsolt_tusnad
    Alte impresii din această RUBRICĂCheia Minihotel [Complex Cheile Grădiştei]: