Caraiman Hotel

AUG-2013
REGIM MASĂ DP
+ COPII: 2 -- varsta: 3,4

Distractie in rate

Vacanta de 3*** sau cel putin asa am crezut.

Prima impresie derutanta parcarea fiind complex turistic... adica Caraiman/Voila 2 hoteluri o singura parcare - cea de la Cariman, cu taxa de rigoare la bodyguard.

Camera lasa de dorit (fata de receptie si de hol care sunt renovate) usa de la intrare nu se inchide total, baia plina de mucegai, robinetul de la baie nu era fixat, mocheta de pe jos f murdara, lenjeria nu a fost schimbata decat la insistenta si cu un comision, biroul rupt efectiv, mobilerul vechi si imbatranit. Mucegaiul domneste si la usa de la baie. Pene de curent in zilele mai calduroase cu efecte aupra televiziunii prin cablu. Tamplarie veche de pe vremea darii in folosinta al hotelului.

Piscina cu apa curata in 3 zile din cele 7 cu un puternic miros de clor...

Ca si servicii... personal deosebit de amabil si gata sa va ajute in orice impejurare...

Bucatarie cu bucatari buni care iti pot satisface cele mai rafinate gusturi... Portii exagerat de mari ca si preturile de altfel... Locatie excelenta...

Plaja curata ingrijita... loc de joaca pentru copii... aparate de intretinere corporala... sala de conferinte... masaj la comanda...

Concluzie: PERSONAL 5*****

BUCATARIE 4****

LOCATIE 5*****

PISCINA 3***

RESTAURANT 3***

HOTEL 2 **

Sper ca v-am fost de ajutor!!!

Impresii încărcate de Tweed2011 in 12.08.2013 14:42:56

Validat / Publicat: 12.08.13 16:04:59

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Predeal Azuga Busteni Sinaia Sibiu Brasov Oradea Baile Felix Cozia etc...
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Ungaria Germania Austria Grecia Bulgaria Turcia
VIZUALIZĂRI: 2068

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Tweed2011); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 7 voturi) nota2

[12.08.13 15:07:54]

@Tweed2011: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- madaht
[12.08.13 21:16:58]

@Tweed2011Da' in ce camera ai stat frate? ca eu la 7205 n-am avut nimic de reprosat? Unde era fir-ar de mucegai ca eu n-am vazut? Si ce spaga mai omule la parcare... ???

Si piscina curata in fiecare zi... am bagat si copilul...

Eu zic ca ai nimerit la voila...

In camera asta am stat mocheta era curata iar baia fara pic de mucegai.

- Tweed2011
[13.08.13 11:28:56]

@madaht: in 7018 imi pare rau ca nu am poze cu piscina dupa 4 zile... am numai in primele 3 ca le-as pune cu mare drag... eu nu am scris ce am scris aici sa le fac contra reclama... sunt numai niste pareri ale mele unde mai au de lucru... :)

- madaht
[18.06.14 22:33:04]

@Tweed2011: raspund tarziu ecoului da' din cauza review-urilor m-am dus cu clor s lavete sa spal baia... si nu a fost nevoie, m-am dus cu spray d e gandaci dupa mine... anul asta o sa merg cred tot acolo... pentru gradina aia imensa... si restul...

• Dezamagire maxima! (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 4.95 (scris in 11.08.19 de mariana727272 din TG OCNA) - NU RECOMANDĂ
  • HORROR (Jul.2018) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 22.07.18 de Madalinacochino din BRAILA)
  • Dezamagitor (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 3.55 (scris in 16.08.17 de mihaileu din DEVA) - NU RECOMANDĂ
  • Conditii proaste de cazare (Sep.2015) - punctaj satisfactie: 3.40 (scris in 07.10.15 de And2 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Slab foarte slab (Aug.2014) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 04.09.14 de Alex321 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Cu calm (Aug.2014) - punctaj satisfactie: 5.19 (scris in 20.08.14 de anto_mih din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Ingrozitor (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 1.85 (scris in 06.08.14 de Irina007 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • INFO: