Unde mâncăm în Voroneţ?

înscris/ă în 12.08.13
JUL-2013

Restaurant pensiunea Căprioara

Restaurantul Pensiunii Caprioara - Dezamagire

Am fost in zona Voronetului de curand, si am ajuns la pensiunea Caprioara pentru a lua masa.

Dezamagitor este putin spus, fata care servea a reusit sa ne strice ziua, spunand ca o comanda dureaza maxim jumatate de ora, si a durat 1 ora, ne-a trecut foamea pana a venit comanda!!!

Per total: personal insuficient si neinstruit, mancarea nu isi merita banii sub nici o forma, timpii de asteptarea pentru o comanda sunt extraordinar de mari. Am ramas cu un gust amar!!

Nu mai mergem in zona prea curand si nici nu voi recomanda!!

Impresii încărcate de CostinaMuraru in 12.08.2013 11:22:59

Validat / Publicat: 12.08.13 12:26:36

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CostinaMuraru); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  449 PMA (din 2 voturi) nota2

[12.08.13 11:34:49]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrica "Restaurante din zona X" (dacă aceasta nu există încă pe sait, se poate crea în maxim 1 minut)

Mutat la rubrica "Unde putem mânca în Voroneţ? " (deja existentă pe sait).