ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.08.2013
DIN: PITESTI
ÎNSCRIS: 11.08.13
AUG-2013

Loc de incarcarea bateriilor

Desi hotelul este de 4 stele, serviciul de la receptie lasa de dorit, m-am simtit ca pe vremea lui Ceasca atunci cand mi-au cerut biletul de trimitere si daca n-am avut mi-au cerut sa platesc in plus pentru nu stiu ce taxe le platesc ei.

Biletul de la agentie era cu 3 proceduri platite. Am ajuns duminica seara si nu am fost trimisa la consult desi medicul era pana la ora 21. Luni, bineinteles, am pierdut ziua de tratament, am fost la medic la 14.45 si in dimineata urmatoare ni s-a dat programare la gimnastica la 7.30 si restul procedurilor de la 13.30 la 14.30 asa ca masa de pranz am servit-o la 15. La acest program nu aveam cum sa plecam sa exploram zonele limitrofe circa 50km.

Este un hotel de nefumatori, dar s-ar fi putut amenaja o terasa la etajul 7 si pentru plaja si pentru fumat. Camerele nu au balcon.

La piscina puteai sa te ''bronzezi'' la fereastra la asa zis-ul solar care ar putea avea geamuri glisante spre aer liber

Din aceasta cauza erai nevoit sa mergi la strand, sa platesti 20 lei sa faci si plaja

Hotelul de alaturi, desi de 3 stele are si balcon, si piscina descoperita cu sezloane.

Dar servirea din restaurant si mancarea este super, aici merita o stea in plus,

am servit meniul zilei, in fiecare zi altceva, gatite de un maestru bucatar, sunt convisa.

La 12 se preda camera, daca ai proceduri dupa aceasta ora nu le mai faci, masa de la 13 nu o mai iei.

La baza de tratament am fost f. multumita de personal, de servicii, de curatenie

In rest, e un singur atm in statiune, la acest hotel, exista supermarket cu pos, este si centru de inchiriere autoturisme

Zona este deosebit de frumoasa si relaxanta cu paduri mixte de foioase si conifere, strazile sunt, parca, decupate din Germania.

Trimis de MARIA LIGIA in 11.08.13 09:59:03
Validat / Publicat: 11.08.13 11:03:25
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GEOAGIU / GEOAGIU-BĂI.

VIZUALIZĂRI: 2029 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (MARIA LIGIA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Aici sunt toate indicatiile privid zona, cu ce este de vazut si vizitat

webmaster [11.08.13 10:37:30] »

@MARIA LIGIA: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

MARIA LIGIA
    Alte impresii din această RUBRICĂGermisara Hotel [Geoagiu-Băi]: