Kaliakra Superior Hotel

DIN Craiova
înscris/ă în 11.08.13
JUN-2013

Linistitor

Am fost in Bulgaria la hotel kaliakra albena in luna iunie, mai exact la inceputul lunii iunie. chiar daca vremea nu a fost ideala pt plaja, nu ne-am plitisit.

echipa de animatie foarte buna, plaja este super si este la doar doi pasi de hotel, mancarea nu este asa difersificata ca inturcia dar a fost foarte buna, cazarea super.

statiunea este curata, linistita. este o imbinare perfecta dintre mare si dealuri cu pini. specific faptul ca ne-am dus sa ne relaxam dupa un an de lucru.

cred ca este cel mai frumos hotel din albena. merita vazut.

Impresii încărcate de travelpoint in 11.08.2013 02:12:17

Validat / Publicat: 11.08.13 05:45:39

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: tot albena
  • Alte destinații turistice prin care a fost: zakinthos

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (travelpoint); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[11.08.13 05:45:18]

@travelpoint: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează...", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.