Zakantha Beach Hotel

înscris/ă în 14.06.10
JUL-2013
620 EUR

Lasa mult de dorit

Pe scurt, personlul hotelului este ingrozitor. Din momentul sosirii totul a inceput prost. Doamna de la receptie era extrem de deranjata de faptul ca cei de la agentia noastra au sunat-o pentru diverse detalii si pentru a ne rezerva cazare cu demipensiune. A tinut chiar sa ne mentioneze acest lucru. Dupa care au inceput minciunile. Cand ne-a dat cheile de la camere ne-a zis ca sunt cu vedere la strada, cu toate ca noi am mentionat clar de la rezervare ca vrem cu vedere la mare. In plus una din camere era cu twin ben, in nici un caz cu pat dublu asa cum era mentionat pe voucher. cand i-am zis ca nu este posibil asa ceva a zis ca nu mai are alte camere libere. In momentul acela am cerut banii si i-am zis ca parasim hotelul, si ghiciti: a mai aparut brusc o camera cu pat dublu. Deci inceput prost. Ulterior, ori de cate ori o intrebam ceva ne raspundea foarte deranjata.

Intr-una din seri incercand sa gasim un loc de parcare, in parcarea mult prea mica a hotelului, ocupata de scutere parcate haotic, am intrat in receptie ragandu-l pe receptioner sa mute scuterul hotelului langa altul (unde avea loc berechet) pentru a putea parca si noi masina. Acesta a inceput sa tipe la noi, intr-o engleza pe care doar el o intelegea, si bineinteles ca nu a mutat scuterul.

In concluzie in afara de localizarea buna pe plaja si faptul ca era destul de curat, a fost o intreaga sursa de nervi tot concediul.

Total nerecomandat!!!

Impresii încărcate de aniri_liv in 10.08.2013 12:03:30

Validat / Publicat: 10.08.13 13:32:31

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (aniri_liv); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

pagină generată in 0.0746920108795 sec