ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.08.2013
ÎNSCRIS: 01.08.13
JUL-2012

Kaliakra

Buna!!

Am decis sa scriu acest review pentru ca in curand o sa uit totul... deci nu a fost ceva de neuitat: -j

O sa incep cu plaja...

Curata, frumos amenajata, apa f curata, salvamarii sunt duri peste tot...

Mancarea buna... nu mori de foamne.

La animatie... decat jalnic pot spune... mergeti la laguna beach;) si vedeti ce inseamna animatie. Sau la dobrotitsa :).

Piscina... la adancime e buna, dar la lungime... nu. Cea de copii e frumoasa...

In restaurant e mizerie... la fel si in camere: furnici, gandaci, muste multe moarte... prosoape pe care le lasa sa se imputeasca, podea plina de praf... : -j

Cam atat as avea de spus...

P. S.

La snack bar... se servesc numai resturile de la restaurant;)

La revedere!

Trimis de mariutza112011 in 06.08.13 13:55:51
Validat / Publicat: 06.08.13 14:57:33
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Nisipurile de aur, sunny beach, constantin si elena, albena

VIZUALIZĂRI: 1316 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mariutza112011); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[06.08.13 14:15:07]

Setul de impresii şi recomandări aparţinând unui autor sub 16 ani, va fi publicat, cf cutumei, fără note. Notele vor fi restaurate după mutarea în secţiunea sau categoria AmfostAcolo jr., preconizată a fi înfiinţată în viitor pe sait.

smuki dog*
    [11.08.13 21:31:03]

@mariutza112011:

imi pare rau ca nu pot fi de acord cu impresiile tale despre aceasta locatie. Am fost si noi in luna iulie la Standard la etajul 5. Camera a fost curata, ne-au schimbat prosoapele si lenjeria (e drept o singura data), Cit despre mancare ce sa spun: sigur nu se compara cu cea de la turci dar si pretul este pe jumatate, Eu nu am vazut nici gindaci, nici muste ci numai ospatarii care se intreceau parca sa-ti deparaseze masa. Mancarea de la snack bar nu era din resturi ci eu am vazut cum o pregatea pe plita. Cit deapre animatie, noi am fost cu copil mic si ne-a fost de ajun

s marea si curatenia de acolo. Voi scrie si eu niste impresii zilele acestea. In rest numai de bine!

[11.08.13 21:55:16]

@smuki dog: ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"

mariutza112011AUTOR REVIEW
    [13.08.13 10:39:33]

@smuki dog: eu iti spun doar ce am vazut... poate tineau camerele cu gandaci de rezerva, si pt ca ne. am certat umpic cu receptioniera ca ne. a dat camera pe la 7:30... ne. a dat o camera de rezerva.

Si pt snack. bar... : -j. Uite. te la mancarea din reataurant si uite. te la cea de la snack...

smuki dog*
    [13.08.13 10:46:46]

@mariutza112011: nu vreau sa intru intr-o polemica, dar in restaurant niciodata nu au avut pizza iar gratarul l-au facut in fata mea, asa ca... ! Despre aspectele pozitive (multe) expuse de mine, ce zici?

Cit despre camera, era sufient sa soliciti schimbarea ei > Prietenii nostri asa au facut, deoarece in camera lor de la etajul 9 se infundase dusul. Imi mentin parerea ca acest hotel este unul dintre cele mai bune din Bulgaria >

Si nu in cele din urma chiar nu am vazut gindaci, furnici si alte "oratanii " prin restaurant.

mariutza112011AUTOR REVIEW
    [13.08.13 10:55:42]

@smuki dog: am fost de 2 ori aici, prima oara a fost super: X

A doua oara, dezamagitor... la snack face pizza pe loc, si gratar se face acolo in vurte, asta e adevarat. Nush cat de bun e, dar nu incerc pt ca. mi stric silueta . Acum iti citesc parerea ta si o sa. ti spun ce parere am, ok?

mariutza112011, smuki dog*
    Alte impresii din această RUBRICĂKaliakra Standard Hotel: