Asena Hotel

cu transport AUTOCAR
ADULŢI: [?]
+ COPII: 1

ARTICOL ARHIVAT

Pentru cei fara mari pretentii

Pentru cineva fara pretentii hotelul este bun. Eate al doilea an cand merg si ma cazez la Asena. Rezervarea am facut-o direct in Turcia la adresa www.kusadasihotels.com si pentru ca am platit in martie am beneficiat de reducere si am platit 380 euro pt doua persoane adulte + 1 copil sub 12 ani, 7 nopti la all inclusive. Transportul din Bucuresti 100euro de adult si 50 euro pentru copil cu autocarul.

Hotelul este O.K. , mancarea buna, ospatarii lasa de dorit, nu mult dar se simte. Nu mergeti in excursii intermediate de Floricica (din partea SIBA) o sa platiti dublu. Cea mai buna agentie pentru noi romanii este SUNDIAL (cum iesi din hotel la stanga cam 50 metri). Mergeti la ADALAND (parc acvatic), in croaziera cu vaporul, (opreste in 3 golfulete), la Jeep Safari (cumparati-va pusti cu apa deoarece sunt batai cu apa).

Au internet wireless jos in zona bar, receptie iar la TV un singur post romanesc. Nu au parcare proprie dar in spatele hotelului este o mica parcare privata cu plata. Romani la greu, aveti cu cine discuta.

Puteti merge in bazar dar va asigur ca mergeti degeaba deoarece preturile sunt mari. Deci eu cred ca am primit ce am platit

Impresii încărcate de daniel in 13.09.2009 18:29:04

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Kusadasi, hotel Asena
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Bulgaria, Grecia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (daniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  50 PMA (din 1 voturi) nota2

[28.02.17 14:23:20]

Autorul acestui articol a încărcat recent un al treilea set de impresii din această destinație.

AmFostAcolo sprijină și încurajează astfel de "actualizări", considerându-le benefice pentru evidențierea evoluției în timp a calității serviciilor și condițiilor oferite etc.

Cum însă Regulamentul nu admite 3 sau mai multe seturi de impresii CU NOTE din partea aceluiași autor (vezi punctul B.10) - articolul de față va fi republicat FĂRĂ NOTE (ptr a respecta regula "maxim 2 seturi de evaluări ale unei destinații de cazare din partea aceluiași "evaluator").

Publicitate    [18.11.19 15:44:23]

• Nimic schimbat (Jul.2019) - punctaj satisfactie: 8.50 (scris in 05.08.19 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Hotel OK (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 26.11.18 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Mici imbunatatiri (Jul.2017) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 10.08.17 de daniel din OTOPENI)
  • Foarte bine (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 10.01.18 de Evellyna din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • Asena / schimbari (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 29.07.16 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagitor (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 05.07.14 de Myriy din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Minunat! (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 02.06.13 de AsiiRomani din NüRNBEG-GERMANIA) - RECOMANDĂ
  • INFO: