ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.08.2013
DIN: galati
ÎNSCRIS: 31.03.13
JUL-2013

Dupa buget!!!

O sa incep cu drumul. Noi mergem in Bulgaria de 8 ani si vreau sa spun ca drumul de la 2 mai pana la Nisipuri este din ce in ce mai bun.

Odata ajunsi la hotel te intampina doi baieti care te vor pune in tema cu cele 2 variante de parcare 15 respectiv 8 euro pe zi (lucruri stiute de acasa, nu inteleg de ce unii se plang de asta. mai mult de cat atat asa e in toata statiunea.)

Cazarea se face ca peste tot, daca ai noroc f repede daca nu, veti putea intra in programul hotelului imediat, cardul de acces in camera pe masura eliberarii camerelor. Visavi de camere pot spune ca am avut achitate 4 camere st. sv. si am primit 4 camere sup. sv.

Camere de 4spre 5 *curate mari pat matrimonial imens +canapea. Am avut si o camera la et6 f calduroasa dar cu un card in plus, pe care il veti primi fara nici o problema AC afunctionat non stop si nu au fost probleme.

Despre mancare as spune ca a fost OKcu mentiunea ca era loc de o diversitate mai mare.

Bauturile: bere slabuta dar bunicica, sucuri din gama pepsi +doua chestii fara acid dupa mine toxice, cateva coctailuri care daca le luai de la lobby bar erau mai bune (aici aveau si tarii de import) un spumos bunut vin alb si rosu la dozator. Pentru cei pretentiosi exista si un bar pe masura lor.

Piscinele curate dar cam micute si cu sezlonguri cam putine, o alta problema rezolvata tipic NOUA anume pe la 6 dimineata era sedinta de sindicat la piscina la care sedinte am prticipat cu placere si eu.

Marea peste strada, nimeni nu platea sezlonguri preferand sa se stea pe prosop. Apropo de prosoape si lenjerii, se shimbau zilnic cu conditia sa le lasi jos, lucru mentionat chiar de ei intr-un afis din baie.

Personalul f amabil dar nu prea profesionist.

Animatia pt copii cat si pt adulti in nota hotelului, se doreste cu bani putini sa se faca ceva care sa semene cu ceia ce fac altii pe alti bani; si le si iese uneori.

Ca o concluzie hotelul isi merita banii. Si inca ceva nu am dat spaga!

Trimis de doru xrz in 02.08.13 18:47:27
Validat / Publicat: 02.08.13 19:55:11
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 2073 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (doru xrz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 din balcon

doru xrz