Cazino Hotel

înscris/ă în 21.07.13
JUL-2013
REGIM MASĂ md

Aproape perfect

Felicitari intregului personal (receptioneri, ospatari, bucatari, intretinere si curatenie).

Cred ca este cel mai bun hotel din mica si placuta statiune Sarata Monteoru. Singurul lucru la care am mici obiectii se refera la faptul ca baia din camera este cam mica, in rest nota 10.

Voi reveni cu siguranta si il recomand cu caldura. Am fost in cursul saptamanii si am beneficiat de initiativa laudabila a conducerii de a asigura accesul gratuit la piscina proprie cu apa sarata. Lista meniu destul de variata. iar preparatele culinare excelent gatite.

Impresii încărcate de liro in 23.07.2013 21:20:56

Validat / Publicat: 23.07.13 22:33:11

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (liro); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[23.07.13 21:35:00]

@liro: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează...", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- Cana Doina
[23.08.13 17:38:48]

Buna ziua,

Va rog, m-ar interesa amanunte legate de camere, care ar fi mai avantajoase ca amplasare, (sa nu fie zgomot, miros bucatarie, etc); daca piscina este cu apa rece sau calda, cam ce poti manca de 10 lei la micul dejun si eventual, care sunt preturile (aproximative) la o ciorba, o friptura, sau mancare... Si ce alte amanunte considerati ca ar fi utile si sunteti amabil sa mi le dati! Urmeaza sa plec cu familia in septembrie la acest hotel!

Va multumesc!

Doina

- Kara2007
[10.07.15 11:31:43]

@Cana Doina - Am fost cazati in 2013 si 2015 cate 5 zile si de fiecare data ne-am lovit de aceleasi probleme: curatenie in camere doar la insistentele noastre (inclusiv luat gunoiul), platesti intrarea la strand in week-end (desi pe site-ul lor pentru 2015 era inclusain tariful cazarii), timp de asteptare foarte mare la masa 35-40 minute (indiferent de ora si de numarul clientilor), preturi foarte mari (de ex. ceai simplu =6 lei)

Anul acesta, in plus am constatat si degradarea bailor: pete de igrasie si rugina la cada de dus, la capul de dus si la colacul de WC. Nu mai spun despre calitatea si aspectul prosoapelor: desi curate, banuiesc ca au fost albe acum 3 ani (anul acesta erau un gri deschis) si erau si erau atat de aspre ca puteai zgaria si betonul cu ele. Prosoapele "de baie" aveau dimensiunea celor "de maini".

O mare deziluzie!

[10.07.15 11:58:36]

@Kara2007 - ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Daca doreşti, copiază textul de mai sus şi reincarcă-l - cu eventuale ajustări, completări etc - folosind linkul "ADAUGĂ IMPRESII NOI"