ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.07.2013
ÎNSCRIS: 19.07.13
JUL-2013

Extrem de nemulțumit

Mancare de 2 stele, servicii camera 0

@carolinna: buna ziua, intradevar noi suntem familiile care am pati=o cu rezervarea (referite de carolina în impresiile de aici).

Aveam bilete platite din luna martie pt 10 nopti si cand am ajuns acolo cu 2 copii de 10 luni si altul de 4 ani ni sa spus ca nu au camere libere ca agentia noastra este de vina ca nu a facut rezervarea. ceea ce nu cred pentru ca eu aveam in mana chitantele si confirmarea de la agentie catre hotel dar ei ce sa mai zica.

in fine am facut mare scandal acolo am discutat cu menegera destul de mult. ne=au trimis la hotel Helena de 5 stele unde am primit apartamente

am stat acolo 3 zile, tin sa va spun ca pana sa ne duca acolo atat agentia partenera din bulgaria cat si hotelul toti ne cantau in struna sa ne cazeze si sa ne duca la helena dar cand a fost la intoarcere nimeni nu intreba de noi doar cei de la helena ca sa iesim afara ca este 12 si trebuie sa eliberam dar unde sa ne ducem nu stiu ca nu venea nimeni dupa noi sau sa ne dea un tel ceva.

nu pot spune ca nu era frumos la helena dar in 2 zile te saturai de el iar ca sa iesi in orasa nu aveai cum decat cu masina si cum locurile de parcare pe acolo era ceva sf te lipseai.

in fine scosi din camera cu copii in brate stateam pe acolo ca prosti, am sunat in tara agentia care nea spus sa mergem la viand ca trebuie sa ne primeasca am plecat singuri de capul nostru sa il cauta iar pe viand care este in capul opus de unde am plecat. am ajuns la viand am cerut sa vb cu managera pt ca prosti de la receptie se uitau la noi ca la refugiati. a

am ajuns acolo la 14 a sosit managera stiindu=se cu musca pe caciula nea cazat in 2 timpi si 3 miscari, aveam platite camere cu vedere in pomi ne=a dat camera cu vedere la mare apio i-am zis ca nu am mancat la helena si a dat dispozitie sa fim serviti.

la intrare ieseau cativa romani suparati ca le furasera cameristele prosoapele in ultima zi si ii pusese la plata 15 leva, alta familie inainte ca ii vomase copilul noaptea si a platit 70 leva pt un cearceaf si tot asa nu pleca vreun roman fara sa nu dea ceva bani la receptie, asa de rau ne=au speriat ca ajunsesem in fiecare zi numaram prosoapele si cearceafurile sa nu ni le fura camerista,

cat despre camerista ce sa zic nu schimba nmk pana nu pleci la jumatea sederii am fost dupa ea pe culoar sa vina sa imi schimbe prosoapele macar, intradevar iti pune hartia pe usa una la 3 zile, daca ti se termina mai cumparai si tu ca doar deaia ai venit,

si in ultimele 3 zile am pus pliantul pe usa sa nu intre in camera de frica sa nu ne fure ceva, credeti-ma ajunsese si ficamea sa numere prosoapele cand venea de la plaja. sa coboram la masa...

fff proasta pentru 4 stele daca erai prieten cu cartofii era ok ca erau sub toate formele posibile preparati chiar si in coaja. carnea de pui mirosea a fierura cu pene era imposibil sa o mananci. supele erau condimentate de nu stiai a ce miroase (ex/ciorba de fasole avea menta in ea). si tot asa, prajiturile erau jalnice, pestele nu te scotea si sprot si macrou de taiwan. dimineata polonezi cat cuprinde si iarasi cartofi.

intra-devar camerele sunt de 4 stele dar mancarea este de 2, serviciile cameristelor deplorabile,

parcarea am primit-o gratis trebuia sa mai platim si acolo cate 80 leva dar tipa a zis ca este din partea casei.

una peste alta a fost frumos dar nu mai calc pe acolo.

cam asta a fost patania mea la viand de 4 stele.

Trimis de sdanieldas in 19.07.13 17:16:25
Validat / Publicat: 19.07.13 19:00:39

VIZUALIZĂRI: 1295 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sdanieldas); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster [19.07.13 17:30:03] »

La Viand ati fost cazaţi doar 7 zile, este corect?

• Alte impresii din această RUBRICĂViand Hotel:

• pagină generată în 0.028841972351074 sec