ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.06.2013
JUN-2013

Nici nemulțumit, nici mulțumit

ARTICOL ARHIVAT

De evitat!

stati departe de acest hotel!!!

trebuie a spun ca hotelul este ok, dar patroana e [editat WM] ! femeia tipa continuu la cineva. micul dejun a fost groaznic, un pic de salam si branza.

nu are destule locuri de parcare, si trebuie sa te certi cu angajatii altor hoteluri sa parchezi acolo.

am incercat sa iesim dupa 11 pm la un club si patroana ne-a zis ca va incuia curand usile si poarta si noi putem sa dormim afara daca plecam... in alta seara am stat la o masa in fata hotelului si din nou patroana ne-a fugarit spunand ca vorbim prea tare...

Trimis de kelu2001 in 26.06.13 08:24:15
Validat / Publicat: 26.06.13 11:21:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PREDEAL.

VIZUALIZĂRI: 2071 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kelu2001); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 900 PMA (din 1 vot)

expert
[26.06.13 16:44:42]

Frumoasa atmosfera, merita incercat pentru cei ce vor sa se simta ca la 16 ani, cand stateau cu parintii...

[26.06.13 23:28:31]

@expert: la 16 ani aveam mai multa libertate, dar imi aminteste de o excursie la Durau pe cand aveam vreo 11 ani, exact asa a fost

Alina Elena
[13.08.14 10:14:23]

Nu am reusit sa ajung acolo ca, inca de la primul contact telefonic, dna manager m-a informat ca pt. copii se percepe taxa suplimentara la cazare chiar daca are pana in 2 ani. Nu am facut decat sa-i spun ca stiu ca au gratuitate, iar dumneaiei mi-a inchis telefonul. nu inainte de a-mi spune sa merg acolo unde am mai fost si nu am platit si ca nu i-am facut (copiii) ca sa-i creasca ea... Cu o asa atitudine, nu este de mirare ca au locuri libere in plin sezon si ca turismul romanesc merge asa cum bine stim...

[01.09.14 23:55:38]

@kelu2001: cu cartela de la ușa camerei nu cumva poți sa deschizi si usa de la intrare in hotel?

Deci, nu cred ca v ar fi încuiat pe afara... pana la urma ați dat niste bani.

[02.09.14 00:41:29]

daca ai curaj, te rog sa verifici personal! eu am fost si nu mai calc pe acolo. mi. am spus parerea, daca cineva nu ma crede poate sa nu ia in considerare postul meu.

multa bafta si sejururi placute!

[02.09.14 00:47:53]

@kelu2001: da, bineînțeles! Aceasta a fost părerea ta. Da, am calcat acolo pentru 3 zile si m am simțit minunat!

[02.09.14 01:04:00]

ma bucur pentru tine, s. ar putea sa se fi schimbat lucrurile si pe acolo intre timp.

[02.09.14 09:36:52]

@kelu2001: după ce am făcut rezervare la hotel, am citit si impresiile mai vechi și unele chiar m au speriat gândindu ma cum va fi d. na M. Am mers aproape de Craciun 2013 si am rămas plăcut surprinsa.

Evident, nu te critic sau altceva. Doar mi am dat si eu cu părerea

expert, kelu2001, Yoanna803
Alte impresii din această RUBRICĂMeitner Hotel: