Vila Ancuta

înscris/ă în 18.08.11
JUN-2013
REGIM MASĂ fara masa

Vila Ancuta

Pentru ca ne-am hotarat destul de tarziu sa fugim pana la mare, nu am mai gasit locuri de cazare decat in Mangalia la Vila Ancuta.

Am platit un acont pentru rezervare.

Vila are o intrare ingusta, pe langa casa, acoperita de vita de vie.

Foarte draguta. Camerele sunt foarte spatioase si frumoase.

Totul curat, si baie, si asternuturi.

Nu stiu cum e cu dotarile minime, dar nu am avut prosoape la baie. Sau sapun. Oricum mergem cu ele de acasa.

Vila are si un foisor, pentru grupuri mai mari, unde poti sta sa te joci ceva si un gratar. Noi nu l-am folosit, pentru ca am mancat pe la terase.

Proprietara, la telefon pomenea foarte des cuvantul "liniste" si ne-a intrebat daca suntem tineri. Probabil din cauza unor experiente neplacute cu ceva grupuri mai "tinere si nelinistite". Ma gandeam ca n-o sa putem misca, ca la fiecare zgomot ne va atrage atentia. N-a fost asa. Nu ne-a deranajt nimeni.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de alisaL in 25.06.2013 13:51:57

Validat / Publicat: 25.06.13 14:54:00

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alisaL); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

- mihailaanica*
[17.08.15 16:27:38]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

Multumesc frumos cu intarziere,

Din neatentie au fost lipsurile semnalate, insa atentia va fi sporita la aceste atentionari, iar liniste este fara sa fac observatii cuiva.

Va mai asteptam!

[17.08.15 21:37:06]

@mihailaanica - așadar, aveam dreptate - nu locuiești în Bacău, ba chiar se pare că ești proprietara acestei vile din Mangalia... și ce să vezi?!? Chiar lângă cea a vecinului căruia ai vrut să-i scrii două articole false...

Rușinică!

- mihailaanica*
[18.08.15 08:36:31]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

Imi pare rau ca nu am putut sa-i ,,imbarlig'', nici unul nu stie a umbla pe net-un PC lasat la discretie ,,poate face cate ceva...

pagină generată in 0.0720450878143 sec