Novano Hotel

Avatar HORRIDGE
înscris/ă în 07.05.13
SEP-2011

Il recomand cu placere

Am fost acolo pentru un week-end prelungit, pentru a vizita principalele obiective turistice. Nu m-am ocupat personal de bilete asa cu nu pot da detalii referitoare la pret, dar pot sa spun ca am fost foarte multumita de acest hotel si il recomand fara retinere oricui merge intr-o excursie la Istanbul.

Este foarte curat, aflat intr-o zona linistita, aproape de obiectivele turistice si de faleza.

Este situat in centrul vechi cu multe restaurante cu terase pe alese. Managerul vorbeste chiar bine romaneste pentru ca a locuit o vreme in Bucuresti unde, spunea el, a avut o mica afacere.

Sala de mese foarte curata. A trecut destul timp de atunci, dar tin minte ca n-am avut nimic de reprosat.

Tot administratorul ne-a aranjat o masina care sa ne duca pe malul Bosforului de unde am fost intr-o croaziera cu masa asigurata. Am avut noroc de vreme foarte calda.

Una peste alta a fost foarte bine!

Impresii încărcate de HORRIDGE in 30.05.2013 15:08:32

Validat / Publicat: 30.05.13 15:34:37

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Istanbul
  • Alte destinații turistice prin care a fost: UK, Danemarca, Qatar

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (HORRIDGE); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

• Excelent (Aug.2010) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 28.07.11 de Miha254 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • INFO:

pagină generată in 0.0688619613647 sec