Pensiunea Raza de Soare

Avatar AlinaEmi
înscris/ă în 29.09.08
MAY-2013

Foarte dragut

Am fost cazati aici 3 nopti, tocmai ce ne-am intors.

Curtea este superba, camerele mari frumoase si curate. Patronii sunt draguti mancarea este buna.

Ne-am simtit bine este un loc foarte dragut pentru familii cu copii (sunt multe de facut pt. ei: popice, tenis de masa, gaini, ponei etc.).

Nu as putea spune cum este cand sunt cazati mai multi turisti (in perioada asta am fost doar noi). Este posibil sa nu fie chiar asa de liniste, vila nu pare a fi foarte bine izolata fonic,

in rest... ne-a placut si mai revenim.

Impresii încărcate de AlinaEmi in 14.05.2013 10:23:14

Validat / Publicat: 14.05.13 11:11:30

VIZUALIZĂRI: 1918

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AlinaEmi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[14.05.13 11:11:47]