Asena Hotel

înscris/ă în 24.08.09
MEMBRU: CHIBIȚ
AUG-2009

ARTICOL ARHIVAT

Evitati Asena, nu sunt conditii bune

Dragi mei in primul rand vreau sa va spun ca si eu am citit impresiile inainte de plecare dar nu am crezut ca sunt adevarate parerile contra in legatura cu hotelul. Va spun din suflet incercati sa evitati hotel asena, este pozitionat superb dar nu isi merita banii, incepand de la receptie pana la terasa de pe acoperis unde se servea masa exista o cutie tip box (ciubucul)

mancarea este aiurea de tot orez pe fiecare ziii bautura diluata iar personalul foarte neglijent. este o adevarata provocare sa iti gasesti masa libera in programu de servire a pranzului si cinei.

curatenia in camere lasa de dorit pozele de pe site nu sunt reale. cameristele iti fac curat in adevaratu sens al cuv doar dak lasi pe pat ciubucul. singurul lucruri bune au fost pepenele si prajiturile.

Nu discutati cu doamna Flori e o hoata. baga in preturi o "croaziera" am platit 20 euro iar ea era decat 10 si multe altele.

evitati asena sunt si alte hoteluri mult mai frumoase decat acesta.

---- adaugat ulterior (nota webmaster) ---------

Feritiva de doamna Florii

Am uitat sa va spun dragi mei nu am fost un grup cu oameni pretentiosi din contra dar va spun sincer fata de stele noastre hotelul asena ar fi trebuit sa aibe decat o stea stiu ce spun lucrez la un hotel aici de 3 stele si nu se compara cu noi din nici un punct de vedere. pacat ca am dat si 360 de euro/pers fara transport. am ajuns la 12 si neam cazat la 4 pt ca pe doamna Florii a duruto in cot ca am adormit in receptie de oboseala. pacat se putea si mai bn.

Impresii încărcate de GABITZAA in 24.08.2009 17:17:21

• Alte destinații turistice prin care a fost: grecia spania elvetia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (GABITZAA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -150 PMA (din 4 voturi) nota2

- mathilda
[24.08.09 17:42:34]

poti sa editezi cred impresia precedenta

- Miss Butterfly
[24.08.09 17:44:04]

mai bine postai completarile ca ecou la review-ul precedent... nu e corect sa se ia in calcul notele aceleiasi persoane de 2 ori... o sa se ocupe webmaster cu siguranta...

- Admin
[24.08.09 17:53:44]

textul adaugat ulterior (ca review), precum si Ecourile de la el au fost mutate la primul set de impresii. Al doilea review a fost sters

Multumesc fetelor pentru mana de ajutor :)

Publicitate    [19.07.19 22:39:37]

• Hotel OK (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 8.90 (scris in 26.11.18 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Mici imbunatatiri (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 10.08.17 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Foarte bine (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 10.01.18 de Evellyna din REşIţA) - RECOMANDĂ
  • Asena / schimbari (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 29.07.16 de daniel din OTOPENI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagitor (Jun.2014) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 05.07.14 de Myriy din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Minunat! (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 02.06.13 de AsiiRomani din NüRNBEG-GERMANIA) - RECOMANDĂ
  • INFO: