ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.01.2013
    DEC-2012

Sub orice critică
    Extrem de nemulțumit

Dezastruos

A fost cel mai jalnic revelion si cel mai scump in acelasi timp.

Personalul a fost de toata jena abia asteptau sa plecam pana si in noaptea de revelion la ora 03:00 vroiau sa stranga tot si ne-au lasat o masa de 4 persoane libera pt cine vroia sa mai stea noi find 30 de persoane.

Majoritatea grupurilor sanitare nu functionau si aveau un miros insuportabil iar caldura am avut cu portia pe reprize la fel si apa calda.

Nu recomand nimanui sa se cazeze la aceasta unitate.

Ne-au tratat ca pe ultimi oameni in conditiile in care am achitat pentru 3 nopti suma de 10.000 roni.

Trimis de vasile112* in 04.01.13 19:44:04
    Validat / Publicat: 04.01.13 21:50:54

VIZUALIZĂRI: 2059 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (vasile112*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[04.01.13 19:55:53]

@vasile112: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detalilere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

Preţul din caseta tehnică ("800") presupun că este în lei - e corect? Ce reprezintă această valoare - preţ / persoană, per / cameră, preţ total sejur etc?

[21.03.13 13:15:33]

@vasile112: Buna Ziua,

Drept la replica

Ma numesc Simion Petre si sunt administrator la Pensiunea Alfrid iar numarul meu de telefon este 074******. La respectivul eveniment eu am fost prezent pe toata durata sa si nu au fost observatii, reclamatii sau ceva de alta natura ca cele prezentate in postarea respectiva. Pensiunea a fost inchiriata fara personal, cel care a inchiriat aducand si mancare si bautura si avand acces la bucatarie, restaurant si la toate facilitatile pensiunii indiferent de ora pe toata durata sederii.

,,Majoritatea grupurilor sanitare nu functionau''.

Da in pensiune sunt 22 de grupuri sanitare si toate fuctioneza si acum si atunci, ca de altfel si caldura si apa rece si apa calda. Repet, am fost aici pe toata durata evenimentului si nu s-a ridicat vreo problema de asa ceva. La eveniment au participat 35 de invitati, inchirierea si plata s-au facut de o singura persoana. La o simpla impartire ar veni 285 lei de persoana 3 zile de revelion. E mult? e putin?

La un moment dat am atras cuiva atentia ca peretii nu sunt ca sa dea cu picioarele in ei si de aici poate si acest comentariu sa zic ratacios. E foarte bine ca oamenii sa cunoasca unde merg si ce primesc, insa e important ca si comentariile sa fie si responsabile si corecte. Respect orice critica reala si fac tot posibilul sa o remediez, raspund la toate solicitarile clientilor mei, pot fi contactat oricand.

Cu respect Petre Simion.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [300] [150][2 voturi]
    Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT
    [21.03.13 13:23:59]

@simionpetre: Salutăm, ca de obicei, dreptul la replică postat, fiind convinși că doar ascultând punctele de vedere ale ambelor părți implicate ne putem face, cu toții, o părere mai în cunoștință de cauză.

Pe AmFostAcolo nu acceptăm însă postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Asemenea date se pot trimite/primi fără probleme însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

[21.03.13 14:36:05]

@webmaster26:

Buna Ziua,

Multumesc pentru mesajul si observatiile dumneavoastra,

am scris datele personale in ideea unui drep la replica convingator, o sa-mi insusesc politica dumneavoastra de a nu mai posta date cu caracter personal. Nu stiu daca are vreun rost sa intru in polemica cu autorul comentariului respectiv dar intr-un fel sau altul doresc sa exprim punctul de vedere fata de o postare neadevarata, iar dumnevoastra va rog sa imi spuneti ce pasi trebuie sa urmez ca un drept la replica sa fie vizibil in aceiasi maniera cu a comentariului rautacios. Vedeti ce se intampla cineva poate arunca foarte usor cu niste cuvinte si mi se pare de bun simt ca si partea incriminata sa se poata apara. Poate ar fi normal ca un drept la replica sa apara langa comentariu atunci gand se deschide pagina respectiva. In speranta unei obiectivitati totale va multumesc cu respect.

[21.03.13 14:42:41]

@simionpetre: Mesajul Dv. a fost deja marcat ca drept la replică de către colegul meu. Trimiterea se poate citi imediat sub corpul articolului de mai sus, la care v-ați referit.

O altă variantă, pentru o mai bună vizibilitate, este să îl publicați ca articol nou. Evident, notele „autoacordate” nu vor fi luate în considerare la calculul mediei de satisfacție a unității Dv. Acel articol va purta titlul „Drept la replică” și va fi marcat corespunzător ca drept la replică față de impresiile utilizatorului XYZ (cu link spre articol).

[21.03.13 15:01:19]

@webmaster: Va multumesc pentru promptitudine si corectitudine. In zilele urmatoare voi posta un drept la replica ca articol nou. Am vrut de la inceput sa postez ca articol nou dar m-a derutat faptul ca acolo trebuia sa imi dau singur note si ipresii ceace nu era in regula.

Va multumesc inca odata.

Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Alfrid [Căciulata]: