Cabana Mogoșa [Mogoșa]

înscris/ă în 03.01.13
JAN-2013
1000 ron

3 stele???

nota webm: prin adresarea "@deliutza27" de mai jos, autorul se referă la cele scrise de autoarea respectivă în articolul "Cabana Mogosa" din cadrul rubricii de călătorie "Descopera zona Gutaiului" - vezi impresii

@deliutza27: parerea mea nu este prea buna despre acest loc.

nu am o problema cu cabanele, nu am pretentii de lift sau spa... totusi atunci cand vezi 3 stele ai anumite asteptari. ei bine eu am fost dezamagit.

in camera miroase a tutun. este intrat in pereti draperii etc.

timp de 5 zile nu vine nimeni sa dea un aspirator sau sa schimbe un prosop. daca umbli descult prin camera aduni toate mizeriile posibile.

televizoare minuscule asezate la distanta mare care prind doar 4 posturi. etc.

nu vreau sa insist. parerea mea este ca administratorul a trebui sa faca ceva urgent la capitolul curatenie.

la restaurant meniul si servirea mi-au placut. preturile nu sunt exagerate dupa parerea mea. servicii nu prea sunt deci nu ai ce sa comentezi.

internet nu exista.

personalul este fain dar sub nicio forma nu sunt 3 stele acolo!

Impresii încărcate de marciani30 in 03.01.2013 20:45:46

Validat / Publicat: 03.01.13 21:51:47

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: foarte multe locuri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (marciani30); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

- Admin
[03.01.13 21:32:30]

@marciani30: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Am mutat articolul în rubrica "Cabana Mogosa" (nou-creată pe sait)

Te-aș ruga să acorzi o notă și la capitolul CAZARE (selecția era inaccesibilă anterior pentru că ai scris recomandările la o rubrică de tip "de călătorie", unde nu se acordă note la acest capitol)

Poți folosi linkul EDIT IMPRESII până la validarea (publicarea) articolului, sau poți scrie nota aici, ca ecou (o adăugăm noi, ulterior, în caseta tehnică, în acest caz)

[27.04.16 09:57:29]

@marciani30 - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

pagină generată in 0.0721039772034 sec