ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.12.2012
DIN: pitesti
ÎNSCRIS: 12.03.11
JUL-2009

Minunat

am fost in 2009 la acest hotel si vreau sa va spun ca acolo-i raiul pe pamant... hotel nota 10, cazare 10, locatie 10 cu plus intr-un cuvant, bestial. pentru cei care var sa se duca la acest hotel... oameni buni duceti-va ca nu o sa regretati.

Turcii stiu sa-si atraga clienti, te fac sa te simti ca un rege. distractie fara masura, mancareee oaolooo doamneee burta mai frate sa oi fi avut... totul la discretie totul de nota 10...

oameni buni... am fost si la spa... mama mama si nu-i scump 20 dolari de persoana... bai dar mi-au facut aia o baie turceasca de na-m so uit niciodata in viata mea... cand am esit de acolo ma simteam ca un nou nascut. intr-un cuvant super, duceti-va cu incredere nu va mai luati dupa x si y

Trimis de flllo in 19.12.12 20:34:15
Validat / Publicat: 19.12.12 21:50:01

VIZUALIZĂRI: 2692 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (flllo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 un show facut de animatorii hotelului
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[19.12.12 21:49:25]

@flllo: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detalilere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează...", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

santana*
    [20.12.12 12:45:40]

Fllooooo, cînd ai ieşit de la baia turcească şi te-ai simţit ca un prunc [...], ti-au făcut ăia şi paşaport turcesc? Păi e mai ieftin, frate, cu 20 de dolari plus masajul. La noi mi-au cerut aproape 250 de lei pe paşaport. Da nu am poze.

gheisa
    [20.12.12 12:47:18]

@flllo: de ce nu ai scris si tu mai repede review-ul asta, sa fi mers si eu acolo, in Rai, inainte de Apocalipsa?? Cine stie ce ne asteapta acum... oricum, daca scapam, sa stii ca te-am dat in urmarire si astept review-ul urmator, presimt ca posezi un mare talent de narator, dupa semnele de punctuatie mi-am dat seama si dupa descrierile vaste... Felicitari!

vladex
    [20.12.12 12:47:58]

Bravo, Flllo, felicitari!

Daca postai mai devreme, m-as fi dus si eu acolo in

Asa, ce sa fac, o sa petrec Apocalipsa acasa, ca nici in iad nu mai sunt locuri...

PS:oaoloooo,acum vad ca ar fi mers si gheisa!

Alex_Macedo
    [20.12.12 15:27:06]

Salutare!

Vă scriu din Mexic şi nu mai ajung în Antalya! Tare mi-aş fi dorit la Nashira!!... dar... eh... mă voi obişnui mâine în 21, cu... pietre căzute-n cap de nota zece, de pe Coţovâr... pardon, Quetzalcoatl (mă dor dinţii numai dacă încerc să-i pronunţ numele), asteroizi de nota zece, noxe de nota zece şi cinci mexicani ce-mi vor cânta "Mânca-ţi-aş tequila ta, de apocaliptic ce eşti! "

P. S. Acesta este un pamflet si trebuie tratat cu spatele!

vera77
    [23.12.12 16:11:16]

A fost super review-ul, m-am distrat pe cinste! Ma intreb oare cum pot unii oameni sa stalceasca propria limba chiar asa? Eu m-as abtine de la postari.

fllloAUTOR REVIEW
    [23.12.12 19:41:04]

ce avetzi cu mine oameni buni, daca asa m-am simtit eu, sincer imi pare rau daca am deranjat pe cineva cu review-ul acesta mai ales pentru cei cate sunt mai dusi la scoala decat mine (data viitoare am sa iau DEX-ul cu mine... promit), oricum va iubesc si va urez SARBATORI FERICITE si UN AN NOU FERICIT

Alex_Macedo
    [24.12.12 18:31:06]

@flllo:

Nu te supăra pe noi... eu, par un examplu', sunt mai pamfletar dar, nu în nume de rău! Dacă te-ai simțit atins, îmi cer scuze. Ideea era că, toți în comunitate tresărim când auzim sau... eh... mă rog, citim: "super pe toată linia".

În definitiv, nu e vina ta pentru că tu asta AI SIMȚIT, la momentul respectiv însa, ca pe tot locul, oricât de sublimă ar fi o vacanță, are și ea... ehm... minusurile ei. De aici, toată tărășenia. Te așteptăm și cu alte review-uri, pentru că asta înseamnă AmFostAcolo... un site căutat, citit și care adună un bagaj cât mai mare de păreri diferite.

Îti doresc un Craciun Fericit și un An Nou, mai bun decât cel ce va trece, peste câteva zile!

S'auzim numai de bine!

[25.12.12 09:11:03]

@valimi, motaneata, gheisa: nu înțelegeam deloc de ce mi-a lăsat MC, aseară, un arcan, aici pe sait. Citind cele trei ecouri ale voastre de mai sus, m-am prins: evadaserăți (iar) de la locul de joacă / chat, peste câmpii. Să fie primit (arcanul), e util.

(cele 3 ecouri au fost șterse)

Alex_Macedo, flllo, gheisa, motaneata, sirbuvio, valimi, vera77, vladex
    Alte impresii din această RUBRICĂLago Hotel (ex Nashira, ex Azura) [Titreyengol]: