Impero Hotel

înscris/ă în 02.11.12
AUG-2012
120 RON

Linistit si curat

In vara acestui an am căutat un hotel in apropiere de o locatie anume unde voiam sa merg in Oradea si am găsit pe un site de specialitate acest hotel.

Nu am făcut rezervare on line din doua motive: nu știam daca este între-adevăr cel mai apropiat loc de cazare de locul ce urma sa îl vizitez a doua zi si nu știam care sunt condițiile de cazare, așa ca am mers acolo ca sa imi clarific aceste doua lucruri. Mi-a plăcut ce am văzut, era si aproape de ceea ce căutăm, asa ca am rămas sa petrecem noaptea acolo. Nu am regretat, pentru ca am găsit o camera curată, mobilata modern, între-o clădire noua, aerisita.

De la intrare am fost impresionat plăcut de amabilitatea personalului, de curatenia din spațiile comune si din camera, de solicitudinea celor cu care am avut ocazia sa iau legătura.

Prețul plătit pentru camera a fost unul extrem de rezonabil, la fel si prețul plătit pentru cina servite pe terasa hotelului, între-o atmosfera plăcută.

Bucătăria si serviciile le consider mult peste medie.

Pot sa spun fără rezerve ca am găsit in acest hotel un loc unde merita sa revii.

Impresii încărcate de vaspa.kennel in 20.11.2012 21:50:26

Validat / Publicat: 20.11.12 22:50:43

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vaspa.kennel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

• Hotel Impero - nota 10 (Jun.2019) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 09.06.19 de danutapop din BACăU) - RECOMANDĂ
  • Cazare Hotel Impero (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 20.08.18 de Adelayda din CLUJ-NAPOCA) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel ok (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 9.12 (scris in 16.07.18 de dumping din PIATRA-NEAMţ) - RECOMANDĂ
  • Un hotel ok (Oct.2017) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 15.10.17 de giovi_buru din GALATI) - RECOMANDĂ
  • O experienta placuta (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 06.07.17 de Romyna din TIMISOARA) - RECOMANDĂ
  • Bun, dar nimic deosebit (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 8.62 (scris in 15.09.13 de Michaell din HONOLULU) - RECOMANDĂ
  • Hotel mic, curat, discret (Jun.2013) - punctaj satisfactie: 9.17 (scris in 11.06.13 de gotty din BUCUREșTI) - RECOMANDĂ