ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.08.2009
AUG-2009
[?] AD. + 1 COPII

Foarte nemulțumit

Ciresica - Neptun - jalnic

Am asistat la dezvoltarea acestui restaurant si de catva timp la decaderea lui. A fost super, dar, tipic romanesc, acu li s-a suit la cap.

Au o deservire jalnica (inainte faceau tot felul de carnuri la jar, acum cand am intrebat chelnerul a fost f. jignit!!! + altele), au meniu sarac, comparabil cu clasa low, icre lungite, etc, in schimb pretentii de Ritz.

Programul artistic e neschimbat de cca. 2 ani. Noi suntem din Buc, avem in zona o locuinta pe care o folosim in week-end, nu este o intamplare.

Ar fi super daca si pentu Romania ar exista similar booking.com. pentru toti cei satui si scarbiti de neamuri proaste. Saptamana trecuta era plin de buticari de 2 lei, probabil clientela preferata. Pacat.

Trimis de hrustu in 19.08.09 21:04:26
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în NEPTUN / OLIMP. A mai fost în/la: cam peste tot

VIZUALIZĂRI: 5363 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (hrustu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

mihaela_
[22.08.10 17:56:23]

Stiti ceva de cazarea la acest complex? Cum sunt camerele?

mihaela_
[04.09.10 19:52:35]

tocmai am fost sa mancam la terasa Ciresica... preturi nu mari, nici foarte mari ci exagerate!!!

Spicuiesc ce imi aduc aminte din meniu:

bors de peste 22 RON

apa minerala 0.75l 9 RON

saramura de crap 27 RON

Alte preparate la gratar+garnitura in jur de 25-27 RON

Am luat saramura de crap, buna dar pretul cam mare

hrustuAUTOR REVIEW
[05.09.10 23:35:48]

crede-ma ca nu am vreun interes sa denigrez locatia.

am fost ani de zile acolo, insa ma enerveaza stilul asta tipic romanesc sa se porceasca orice incepe ok.

recomand cu mare deschidere dalboka-bg, nici nu se compara.

o alta varianta e popasul pescarilor. sper sa nu se duca si asta pe apa sambetei. cred ca ar trebui sa avem mai mult spirit civic si sa punem pe net orice nu convine (vezi booking. com-super idee, am mers in toata europa dupa ghidarea lor)

Hanicutzu
[25.08.11 12:14:36]

Buna ziua,

Imi poate da cineva un numar de telefon de la ei pentru o rezervare? Multumesc mult

Hanicutzu, hrustu
Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Neptun?: