Centrum Hotel

Avatar rosu84
înscris/ă în 18.07.10
OCT-2012
TIP: SINGLE

Elegant dar cu lacune mari cu privire la confort

Voi incepe cu partile pozitive desi nu cu acestea am ramas in minte dupa acest sejur:

1. Pozitie ultra centrala

2. Personal foarte amabil si saritor

3. Ambient elegant, modern.

4. Camere mari, spatioase, mobilate modern

5. Mic dejun gustos, complet si suficient.

Partile negative care m-au determinat sa iau decizia de a nu mai vizita aceasta locatie:

1. Peretii despartitori nu sunt izolati fonic. Astfel orice sunet se aude din camera invecinata: am putut asculta o discutie intre mai multe persoane, purtata la un ton foarte normal; am putut asista la consumarea relatiei unui cuplu; apa la baie; usile - absolut tot ce se intampla in hotel se poate auzi de parca nu exista pereti si evident exista intotdeauna cineva care nu doarme la ore tarzii... Nu m-am putut odihni deloc pe perioada acestui sejur.

2. Prin aerisirea de la baie in loc sa se elimine mirosurile neplacute, intra mirosuri de la bucatarie

3. Acelasi miros de la bucatarie poate fi intalnit si pe holul hotelului

4. Nu exista priveliste. Ferestrele sunt prevazute cu obloane care nu este indicat a fi ridicate mai mult decat este cazul pentru a patrunde lumina.

Impresii încărcate de rosu84 in 03.10.2012 09:36:06

Validat / Publicat: 03.10.12 10:45:11

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (rosu84); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 7 voturi) nota2

- gheisa
[03.10.12 21:25:50]

@rosu84: acum de ce ai stat si tu sa asculti ce faceau oamenii aia, nu era nimic de urmarit la TV? :)) Sau te-au trezit din somn?? :) :)

- rosu84
[04.10.12 09:27:10]

@gheisa: chiar nu am vrut sa fiu amuzant... DA, m-au trezit din somn!

- gheisa
[04.10.12 10:56:35]

@rosu84: imi mai cer o data scuze, public de data asta, daca te-am deranjat cu ecoul meu :)

[06.10.12 22:21:13]

@sirbuvio, @gheisa: sorry, bancurile doar pe 'framantari' :)

Ori pe forum. Multumesc.

• Solutie buna de cazare in Turda! (Aug.2013) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 18.08.13 de brissa din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Fara principii (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 5.10 (scris in 04.01.12 de adt din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • INFO: