ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.09.2012
DIN: Ploiesti
ÎNSCRIS: 13.09.12
SEP-2012

O cazare foarte buna

Este primul meu aport adus pe acest site deci sper sa ma descurc.

O sa fiu cat mai la obiect. Vila dupa parerea mea este foarte frumoasa, in statiunea Limeneria. Este o pensiune mica, de 6 camere situate chiar langa mare (10 metri). toate au vedere spre mare, plaja nu este extraordinara dar merge pentru o repriza scurta de baie.

Camerele au o mica bucatarie (de toate fara microunde), ac, o mica plasma, pat dublu mare, o canapea etc. Camera este mare, la fel si balconul. Ca un mic "tip" daca va decideti sa rezervati o camera aici rezervati camera numarul 6 sau cea de dedesupt.

Cele 2 camere sunt situate pe colt si au balconul cu jumatate de metru mai mare unde este un uscator de rufe. Gazda, nicoleta, foarte draguta si stie foarte bine limba engleza.

Sper sa fie ok si daca va pot ajuta nu ezitati sa intrebati.

Trimis de Rvladutiu in 19.09.12 18:34:33
Validat / Publicat: 20.09.12 09:48:04

VIZUALIZĂRI: 2785 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Rvladutiu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster [19.09.12 19:58:16] »

In ce perioada ai avut sejurul acolo, Rvladutiu?

Rvladutiu [20.09.12 00:33:28] »

@webmaster: 10-17 septembrie 2012

Admin [20.09.12 00:43:32] »

@Rvladutiu: Multumesc.

Totusi, ieri (19.09, la aprox ora 19) ai incarcat acest articol de undeva din Grecia. Ai putea detalia imprejurarile?

In alta ordine de idei, ai putea confirma/infirma ca activezi, part-time, in domeniul turistic? (ca ghid)

Rvladutiu [20.09.12 01:06:08] »

Admin [20.09.12 09:46:24] »

@Rvladutiu: observ ca nu mi-ai raspuns la intrebarea referitoare la posibila ta calitate de ghid (part-time)...

In alta ordine de idei, imi asum o greseala destul de grava: am confundat inscrierea ta pe site (de pe un computer din Kavala) cu IP-ul de pe care ai incarcat review-ul de fata - care e intr-adevar din Bucuresti; iar astazi scrii din Ploiesti, cf dcelor declarate in usercard). Sunt dator cu scuze pentru afirmatie & supsiciune exagerate, neverificate suficient.

In ciuda evitarii raspunsului amintit in introducere, vom publica totusi review-ul, pe baza premizelor de bune intentii. La urma urmei, un (presupus) ghid are dreptul si el la vacante si recomandari izvorate din ele - cu conditia sa nu fie despre unitatile de cazare vandute de agentia la care lucreaza!

Daca informatii ulterioare vor indica necesitatea unei astfel de masuri (daca vom afla ca lucrezi pentru o agentie ce promoveaza/vinde Villa Mare Nostrum), notele acordate vor fi retrase.

Rvladutiu [20.09.12 11:30:57] »

@Admin: Buna ziua, Am raspuns mesajului tau de aseara.

@Admin: nu stiu ce sa zic... ieri am fost in bucuresti. Nu stiu de ce sunt suspect de acest lucru deoarece am dat adresa hotelului dupa booking.com. daca chiar doriti am emailuri intre patroana pensiunii si mama mea, cea care mi-a gasit cazarea printr-un prieten de servici

daca chiar doriti va pot atasa aceste emailuri sau un print screen pentru a fi mai sigur. cum doriti

george_bton* [30.06.14 16:53:13] »

Salut.

vila pare draguta.

m-ar interesa cat ati platit pe camera in perioada respectiva si daca imi puteti da detalii despre plaja. Ati spus ca este cu pietre. Noi suntem si cu copii mici si as vrea sa stiu daca este in regula. Mai exista alta plaja, cu nisip, in apropiere?

george_bton*, Rvladutiu
Alte impresii din această RUBRICĂVilla Mare Nostrum: