Pensiunea Condurul Reginei

înscris/ă în 18.09.12
AUG-2012
TIP: SINGLE

Replica pentru 'turistul roman' din Braila

Dreptul la replică se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):
"Minunat, dar slabut la capitolul curatenie"

Sunt Rodica, fata care se ocupa de curatenie si asi vrea sa clarific comentariul acestui domn care a scris aceste comentarii rautacioase referitoare la curatenie desi asa ceva nu sa intamplat la noi in pensiune.

Nu am avut reclamatii de la nici un turist care a fost aici referitor la asa ceva, nimeni nu a facut nici o reclamatie, toti turisti au fost multumiti.

Eu asigur curatenia la pensiune iar acest comentariu nu face decat sa defaimeze pensiunea in mod nejustificat sugerez turistilor sa vada si alte comentarii de pe internet.

Impresii încărcate de m_cipi_89 in 18.09.2012 15:19:25

Validat / Publicat: 18.09.12 16:21:13

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (m_cipi_89); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2