ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.09.2012
SEP-2012
2 AD. + 2 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Locaţie bună servicii de 2 *

Personal slab instruit care aşteaptă bacşiş sa-şi facă treaba.

AI doar pt basic orice altceva se plăteşte între 5-20 ori preţul normal (ex bacardi cola la bar 70 TL aprox 30 usd; 100TL 15 min cu skyjet etc).

Servicii slabe pt 5 *. Nu se oferă informaţii complete despre posibilităţile din resort. Personalul de la bar şi restaurant foarte sarcastic.

Există zone în resort unde persistă un miros neplăcut.

Persoanele Prosoapele de plajă sînt sub orice critică.

Establishment păcat pentru locaţie şi parcul acvatic care sînt ok.

Trimis de irseras in 08.09.12 20:07:14
Validat / Publicat: 09.09.12 07:46:52
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 4048 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (irseras); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 900 PMA (din 1 vot)

webmaster [08.09.12 22:20:32] »

@irseras, in ce prioada a avut loc sejurul vostru?

Textul e destul de 'subtire' pentru a se califica la publicarea ca articol distinct, ai putea aduce completari? (poti folosi EDIT IMPRESII). Deasemenea, cateva fotografii din sejur ar fi binevenite.

Admin [09.09.12 07:46:36] »

Cred ca ai putea aduce completarile si ulterior, la intoarcerea in tara.

Vacanta cat mai placuta iti dorim.

irseras [09.09.12 19:09:32] »

@Admin: Cu siguranţă. Scuze pt unele cuvinte din text fără logică, am folosit telefonul pt editarea textului... "Persoanele de plajă" prosoapele de plajă...

Ideea de baza este că pentru serviciile oferite preţul trebuia sa fie mult mai mic. Există şi lucruri bune, din acest motiv nu am acordat o nota mai mică. Camera tip club family este ok iar personalul de întreţinere îşi face treaba corespunzător.

O sa revin cu mai multe detalii.

irseras [10.09.12 19:20:54] »

Azi am fost la scufundari... 30 euro 30 min de persoană. Totul ok dar cum eu aveam dolari nu euro, socoteala lor la paritate a ieşit în favoarea lor cu vreo 10 dolari... deja sînt obosit pt a mai sta să mai cer rest corect. Un alt aspect, diving 30 euro iar pozele care oricum ţi le fac costă 70TL... nu te obligă să le cumperi dar...

Mîncarea este ok dar folosesc ingrediente ieftine... bucătării sînt totuşi pricepuţi... s-a mai scris că folosesc parte din mîncare pt următoarea masă şi tind să cred că este adevărat... cu toate acestea poţi mînca destul de bun şi variat.

Încă odată scuze pt unele greşeli gramaticale dar scriu în viteză şi de pe telefon.

Walkoff [16.10.12 09:54:14] »

Am fost acolo, DAR nu sfatuiesc pe nimeni sa mai ajunga, de ce:

1. Pt. ce foloseste tel. pentru a scrie- netul este 2 euro/zi

2. Mincare proasta si REFOLOSITA-am facut TOXIINFECTIE alimentara

3. Curatenia din camere cind se facea se folosea aspiratorul din PAIE, iar prosoapele s-au schimbat doar dupa 4 zile si atunci cind le-am murdarit si aruncat pe jos. Lenjeria nu s-a schimbat 7 zile.

Daca mai doriti impresii spuneti.

P. S Sa nu mai vorbim de agentul de turism din Romania care nu stie ce vinde.

webmaster [16.10.12 10:55:09] »

@Walkoff: asteptam impresiile tale de acolo scrise ca review nou. Procedand astfel, ai ocazia ca prin notele si evaluarile proprii sa contribui la o medie mai reprezentativa a acestei destinatii. Daca doresti, copiaza textul de mai sus si reincarca-l - cu eventuale ajustari, completari etc - folosind linkul ADAUGA IMPRESII NOI (vezi imediat mai jos)

irseras, Walkoff
    Alte impresii din această RUBRICĂAqua Fantasy Hotel & Spa [Pamucak]: