Pensiunea Condurul Reginei

Avatar turistulroman
DIN braila
înscris/ă în 04.09.12
AUG-2012

Minunat, dar slabut la capitolul curatenie

Pensiune frumos asezata, aproape de castel, de parc si de restaurante bune, liniste, parcare mare, dar probleme la capitolul curantenie...

Bucataria jale, frigiderul la fel, mesele cu urmele celor dinaintea ta, geamurile numai amprente, in baie plin de par si scurgeri care mergeau abia-abia.

Un sfat pt proprietari - gasiti o femeie care sa stea acolo si sa faca ceea ce trebuie in timpul zilei pt ca e pacat de pensiune altfel... Nu ii ia mai mult de 3 ore pe zi sa faca cele trei stele si la capitolul curatenie!

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de turistulroman in 04.09.2012 22:01:36

Validat / Publicat: 05.09.12 06:54:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (turistulroman); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[05.09.12 06:54:12]

@turistulroman: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo.

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare - speram mai generoase in ce priveste detaliile oferite, pe viitor.

[05.09.12 07:55:39]

Am setat in program coordonatele GPS ale acestei destinatii, rezultand urmatoarea pozitionare pe harta click aici. Ne poti spune daca-i ok?

Multumesc.

[18.09.12 16:23:36]

Articolul a primit un "drept la replică" din partea persoanei direct implicate.

- Popa Florina
[31.05.13 19:23:52]

Dezastru!!!

Am fost de 1mai cu un grup de prieteni si pot sa va spun ca am stat la masa pe marginea raului.

Miroase totul a *** [edit by wm] si cand m-am uitat atent inclusiv canalizarea de la aceasta "pensiune" se varsa direct in rau.

O mizerie cu miros de *** [edit by wm].

Nu am mancat nimic acolo de scarba si am asteptat sa plecam cat mai repede la Bucuresti sa respiram daca va vine sa credeti, aer curat.

Niste oameni de nimic care strica ce a creat natura in mii de ani. Rusine!!!

Cred ca oamenii strica totul si tot ei pot face minuni. Nu inteleg de ce la alte pensiuni chiar se vede ca OMUL sfinteste locul.

Aici cu siguranta nu poate fi vorba de asa ceva.

Notă webmaster: textul a fost trimis iniţial ca articol distinct, ulterior a fost mutat de noi aici.

pagină generată in 0.0798950195312 sec